Aitäh 2014

Aasta viimane päev ongi käes :)
Minu jaoks on see kindlasti olnud tähendusrikas aasta. Olen teinud oma elus samme, mida ehk ei oleks osanud oodatagi. Olen iseendale tööandjaks, leidnud oma esimese pisikese stuudio toakese, mis aasta lõpuks isegi suuremaks kasvanud. Kohtunud nii paljude tohutult armsate inimestega, kellest nii mõnigi on tänaseks väga eriline.
Võin julgelt oma kogemuse põhjal innustada kõiki suurelt mõtlema, unustama, kujutlusi looma- see viib sihile! Asjad lihtsalt juhtuvad, kui vaid võimalus antakse.

Ma olen väga tänulik kõikidele toredatele inimestele, kes on usaldanud mind nende mälestuste jäädvustajaks. Super hea meel on Teile rõõmu valmistada!

Täpselt sama suured tänusõnad soovin öelda oma sõpradele-tuttavatele! Aitäh, et te olete toeks ja julgustajateks olnud. See on andnud palju indu!

Sügav kummardus ka oma perele, et nad nii tublisti on vastu pidanud mu kiiretele aegadele. Usun, et aja möödudes, asjade laabudes, suudan oma aega ka paremini planeerida, et kõigele jääks piisavalt aega!

Nii et minu aasta, nii isiklikult kui ka töö alaselt, on olnud väga mõnus!

Uue aasta plaanide kallal tuleb veel natuke tegutseda. Ideid on nii mõnigi, mõtteid palju. Kõik see on vaja veel läbi töötada, nii et toimetamisi jagub.
Seega minu poolt veelkord: suur suur tänu Teile Head, ilma Teieta ei oleks ma tänaseks siin, kus praegu.
Usun, et algav aasta toob sama palju põnevaid tegusid ja mina õpin ja arenen koos Teiega!

Tuult tiibadesse ja sära silmadesse!
Head vana aasta lõppu!

2015.png
This entry was posted in Muud jutud.