Head uut aastat!

Uus aasta on täies hoos käima läinud, juba paistabki esimene nädalalõpp!
Nii et on just paras aeg 2018 kokku võtta. 

Aastad, nagu ka päevad, pole vennad… Minu enda möödunud aasta oli üsnagi künklik, muidugi mahtus sinna palju rõõme, aga oli ka omajagu muresid, millest sai õppida ja targemana edasi minna. 
Täna tagasi vaadates tuleb aga tunnistada, et kõik need kohtumised, mis eelmisesse aastasse mahtusid, tegid päevad rõõmsamaks! Saan endiselt vaid headmeelt tunda, et mul on au nii paljude perede erilistest hetkedest osa saada. Suur tänu Teile usalduse eest!
Eriliselt soojaks teeb südame, et paar pildistama jõudnud pere tuli möödunud aastal minu juurde oma kolmanda lapsega ning nende mõlema eelmise beebi esimeste hetkede juures sain samuti olla. 
Aga 2018 tõi ka palju muid taaskohtumisi ja lugematult uusi tutvusi! Veelkord, aitäh!

Uue aasta plaanid on veel lahtised, jõuab veel pisut eesmärke seada. Pildistan kindlasti edasi, see on küll selge. Väga suuri muudatusi ilmselt ees ei ole, pigem olemas olevat jälle pisut paremaks lihvida. Nii et kui olete perele lisa ootamas ja pildistamise soov mõtteis, võib julgelt kirja teele panna! Eelbroneeringute kalender juba vaikselt täitub. https://lauratoomesoo.com/konktakt/

Aga jutu juurde pisut pildimaterjali ka!
Kuigi ma endiselt pildistan ka beebiootuseid ja peresid, siis siia kokkuvõtvasse postitusse tuleb hetki neist kõige tillukesematest.
Ja muidugi eelmise aasta beebide kollaaž! Seda on alati nii vahva teha! Sel aastal oli mul õnn kohtuda 46 uhiuue beebiga, poisse oli kokku 25 ja tüdrukuid 21. Kui õigesti mäletan, siis 2017 oli ka mõni poiss rohkem. 
Ja nagu ma eelnevalt olen maininud, siis ikka ja jälle on beebidel erinevad nimed! Ainult paar väga üksikut nime kordus. Nii et populaarsete nimede statistikat ma oma külaliste põhjal teha ei saa.

Aga aitab jutust, nüüd on piltide aeg!
Imeliste kohtumisteni uuel aastal!

This entry was posted in Beebipildid, Vastsündinud and tagged , , , , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.