Henri – beebipildistamine – fotograaf Pärnus

Tänases postituses saan jagada pilte pisikesest 9 päevasest Henrist. Üks tõeliselt armas väikene beebipoiss, kes võttis oma esimesele sessioonile tuleku ette Tartust!
Alanud aastal on mul olnud suur rõõm kohtuda üsna paljude beebidega, kes on pildistama tulnud ka mujalt linnadest peale Pärnu, alati on tore neid siin võõrustada!

Jagangi nüüd suure heameelga seda sooja ja kreemist postitust ning saadan Henri perele päikeselised tervitused!

***
Nüüd on avatud ka suvekuude broneeringute kalender, nii et kui soovite oma pere pisemaga tulla pildistama vahemikus aprill-juuli, siis on Teie kirjad väga oodatud!
Vastsündinu pildistamiseks on eelbroneering vajalik, seega tasub ühendust võtta juba lapseootuse ajal, nii saan Teie jaoks õigeaegselt olemas olla!

http://kliendid.lauratoomesoo.com/

This entry was posted in Beebipildid, Stuudios, Vastsündinud and tagged , , , , , , , .

One Trackback

  1. […] [See image gallery at lauratoomesoo.com] *** Nüüd on avatud ka suvekuude broneeringute kalender, nii et kui soovite oma pere pisemaga tulla pildistama vahemikus aprill-juuli, siis on Teie kirjad väga oodatud! Vastsündinu pildistamiseks on eelbroneering vajalik, seega tasub ühendust võtta juba lapseootuse ajal, nii saan Teie jaoks õigeaegselt olemas olla! […]

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.