Jõulusessioonid 2019

Jah, jõulupildistamised tulevad ka sel aastal!
Kuigi detsembrini on veel aega, aga küsitud on juba palju, kuid nüüd on näidispildid tehtud, stuudiosse ajad broneeritud ja saangi huvilistele infot jagada!

Jõulusessioonideks on valminud üks pisike pakett, mille tulemusel valmivad ilusad pildid nii oma kodu fotoalbumisse, aga ka kingituseks, postkaardiks või mõneks muuks sarnaseks otstarbeks.

Pildistama olete oodatud koos perega, aga soovi korral võib pildile tuua vaid lapsed. Samuti on jõulustuudios võimalik teha ka lapseootuse sessiooni või ilusaid paari pilte. Just täpselt nii, nagu Teile sobilik. Sessioonist valmib eelvaate galerii, millest saate valida oma lemmikud!

Pakett sisaldab 5 täismõõdus fotofaili, kuid soovi korral on võimalik ka rohkem pilte valida. Või kui juba ette teate, et soovite rohkem pilte, olete tulemas suurema perega või soovite pilte nii heledas kui tumedas jõulunurgas, saab broneerida ka kaks järjestikust aega (andke sellest kindlasti kirja saates kindlasti teada).

Ja kuna ma ise olen väga käega katsutavate piltide usku, siis igast Teie valitud fotofailist tuleb kaasa ka väga kvaliteetne 10x15cm mõõdus paberpilt. Kõikidest valitud piltidest on hiljem võimalik ka erinevaid trükiseid tellida!
Jõulusessiooni hinnaks on 70€ 
Broneeringut tehes palun täpsustage, kas soovite pilte heledas või tumedas nurgas, saan siis enne teie kohale jõudmist valitud nurga valmis seada!
NB, kui soovite mõlemat varianti, tuleb broneerida 2 järjestikust aega.

Et pildid aga õigeaegselt valmis saaksid, pakun pildistamiseks ajad välja novembris. 
Pakkuda on kaks kuupäeva:
13. november (kolmapäev)
23. november (laupäev, ps nädalavahetusel on sessiooni tasu 10€ kõrgem).  Täpsemaid kellaaegu saan juba pakkuda, kui olen teie kirja saanud! NB, lisatud: laupäevased ajad täis!
Pildid valmivad hiljemalt 11. detsembriks!

Aja broneerimiseks ootan Teie e-maili (laura@lauratoomesoo.com) !
Kirja teel endast teada andes palun märkida ka juurde kuupäev, mis teile pakutavatest sobilik oleks! Ja jätke palun ka telefoni number, et vajadusel kiirelt ühendust võtta saaksin!

Et aga rohkem aimu saada, millisesse jõulustuudiosse teid ootan, käisin Tegin ka mõned pildid! Eks iga sessioon on just selle pere nägu, kes pildile tulemas, aga selline jõulumaa on sel aastal meie kasutuses, nii et olete soojalt oodatud!