Kaks beebit – fotograaf Pärnus

Ükspäev helistas mulle Kersti  ja rääkis, et neile on peresse lisandumas 2 beebit korraga, keda tahaks väga koos pildile püüda.
Beebideks olid siis sel korral pere pesamunast tütreke ja pisike koerabeebi. Tuleb tunnistada, et tegelikult ma alguses pisut pelgasin, et kuidas üks kutsikas käituda võib- äkki ei kuuletugi nii nagu vaja. Vanem koer enamasti ikka ju oskab istuda ja paigal olla, kui ilusti paluda :)  Beebiga koos pilti teha võib olla päris keeruline.  Pidime veel ka ootamatute põhjuste tõttu esialgse aja edasi lükkama, nii et pildistamise päevaks oli väike tüdrukutirts juba kahe nädalane, mis võib samuti olla natuke raskendav asjaolu. Üsna sageli on beebidel selleks ajaks seedimise mured tekkinud, mis võib nende tavapäraselt sügavat und segada.

Kui see päev siis kätte jõudis ja pere oma tillukestega kohale jõudis, siis ma sulasin hetkega! Kaks maailma armsamat hinge! Üks nunnum kui teine… ja vastupidi :)

Ei tea, mis siis põhjusteks oli, kas soe tuba, CD-lt tuksuvad südametoonid, hea aura või kõik need kokku, igaljuhul mõlemad silmaterad magasid nagu beebid :D ja me saime imelised pildid. Ilmselt jagan tulevikus veel teisigi pilte, aga nädalalõpu alguse puhul siis üks esimene kiire nüüd siin, mis ilmselgelt naeratuse näole toob :)

Siin nad on: kahe nädalane Merili ja kahe kuune Liisi :)

IMG_5602sv.png

***

Selleks aastaks on pildistamise ajad nüüd otsa saanud. Mõnede vahvate inimestega on veel plaanitud kohtumised ees ja siis ootamas ka väikestviisi töötlemise maraton, et kõik pildid veel selle aasta numbri sees valmis saaksid.

Uusi broneeringuid teen nüüd aga juba aastasse 2016. Nii et kui soovite oma mälestused piltide näol talletada, siis tasub kiri teele panna!

  Teie nimi

  Teie e-mail

  Telefoni number

  Vali huvi pakkuv pakett
  LapseootusVastsündinuPortreePereMuu - kirjeldan teate sisus

  Teate sisu:
  Jagage mõne sõnaga oma mõtteid ja ootusi, et saaksin Teie soovidele vastavat infot saata!
  Lapseootuse ja vastsündinu pildistamise soovi korral palun märkige ka beebi sünnitähtaeg.

  This entry was posted in Vastsündinud and tagged , , , , , .

  Post a Comment

  You must be logged in to post a comment.