Marianna – vastsündinu pildistamine – fotograaf Pärnus

Mõnikord tulevad pered pildile ka koos oma neljaliikmeliste sõpradega. On ju nemadki samal moel olulised. Ma pole küll selle osas piiranguid seadnud, kui pere ise teab ja tunneb, et loomal sellest stressi ei teki. Stuudio saab niikuinii alati peale pildistamisi koristatud, nii et karvade jms pärast muret tundma ei pea. Pole kellelgi veel ka “õnnetust” juhtunud :)
On küll paar juhust olnud, kus koera jaoks on uus keskkond vms liiga elevust tekitav, nii et pilt siiski plaanitult ei õnnestu, aga sel korral läks meil kenasti :)
Pisike Marianna sai oma esimestel elupäevadel ilusti jäädvustatud!

Endiselt olen äärmiselt tänulik kõikidele peredele, kes oma uhiuue silmatera nendeks tundideks minu hoolde usaldavad, see tähendab tõesti palju :) Sama vahva on neid hiljem uuesti ja uuesti näha, nii et saan küll vaid headmeelt tunda!

vastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-8.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-4.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-5.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-6.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-7.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-9.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-2.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-3.jpg
This entry was posted in Pere pildistamine, Vastsündinud and tagged , , , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.