Need erilised esimesed perepildid – vastsündinu pildistamine – fotograaf Pärnus

Igakord, kui kohtun värske beebiga, on see alati nii õrn ja soojust täis päev! Paar, kes on kasvanud pereks – nende olek, õnne täis silmapilk ja kõik muu, see on nii täiuslik! Äärmiselt soojendav on sellest osa saada, nii et ma olen tõesti südamest tänulik, et usaldate mind oma uue elu alguse juurde!

Omal moel erilised on need kohtumised, kus ootuse ajal oleme juba kohtunud, siis on kuidagi teisiti põnev näha, et milline see väike uus inimene on, kelle ema kõhus oleku aeg juba fotodele jäädvustatud on.

Kadri ja Ivo pisipoja ootuse aeg on blogist juba läbi jooksnud, selle jäädvustasime päris suve alguses, postituse leiab SIIT

Ja kui beebiootuse sessioon juba tehtud, siis enamjaolt järgneb sellele ka vastsündinu pildistamine.
See hoitud ja oodatud maailmaime oli Ü-L-I-A-R-M-A-S! Täiuslik väikene inimene!

Siin ta on: 4 päeva uus Ott.

Suur tänu Teile Kadri ja Ivo! Palju-palju õnne, rõõmu ja armastust Teie päevadesse!

fotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_IMG_6791.jpgfotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_IMG_6823_mv.jpgfotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_IMG_6810.jpgfotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_IMG_6881_mv.jpgfotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_IMG_6853.jpgfotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_IMG_6861_mv.jpgfotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_IMG_6926.jpgfotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_IMG_6951_mv.jpgfotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_IMG_6944.jpgfotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_IMG_6960.jpgfotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_IMG_6995.jpgfotograaf_parnus__laura_toomesoo_pildistamine_vastsundinu_beebipildid_perepildid_newborn_photographer_estonia_Ott_3.jpg

***

Lapseootuse ja vastsündinu pildistamise kohta saab lähemat infot, kui saata päring KONTAKTIVORMI kaudu.
Mind on üsna pea ees ootamas pisike puhkus, 1.-15. august olen arvutist eemal, enne seda jõudnud kirjad saavad kindlasti vastatud, vahepealsed jäävad ootama aega, kui tagasi olen. Olete väga oodatud!

This entry was posted in Pere pildistamine, Stuudios, Vastsündinud.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.