Pärnu Haigla naistenõuandla ooteruum saab uued pildid

Nüüdseks on Pärnu Haigla naistenõuandlas minu tehtud lapseootuse ja vastsündinu pildid üleval olnud juba üle aasta. Tänaseks on aga kätte jõudnud hetk, mil võiks vaheldust luua!

Seega järgmisel nädalal, 8. märtsil, just ühel ilusal naiselikul päeval, olen taaskord uute lõuenditega nõuandlas, et uute fotodega pisut ooteruumi värskendada.
Jõuan piltidega kohale kella 13ks, selleks ajaks võib julgesti uudistama tulla. Peale lõuendite üles panekut plaanin nõuandlas veeta tunnikese, nii et kella 13-14 vahel ootan rõõmsal meelel kohale nii eelmistel kui ka uutel piltidel olevad beebid.
Annan oma soojade tervitustega igaühele seni seinal olnud beebi ja kõhubeebi perele lõuendi koju kaasa :) Eelmistel piltidel olnud uhiuued inimesed on nüüdseks ilmselt juba vägagi asjalikud tegelased. Mõnedega neist olen ka jooksvalt aja möödudes kohtunud- superlahe on neid kasvamas näha :)
Esimesest piltide ülespanekust sai kirjutatud ka blogipostitus, mille leiab SIIT.

Nagu öeldud, on 8. märtsil nõuandlasse oodatud ka uued staarid. Tänaseks on ka nemadki sirgunud palju suuremaks. Täitsa vahva oleks neid ootuse ja vastsündinu piltidega kõrvuti näha. Täna-homme saavad igaljuhul piltidel olijad ka kutse, ootan juba põnevusega saabuvat naistepäeva! Kuna asjaosalistega sai räägitud ka piltide valimise ajal, siis loodan väga, et kui nüüd kuupäevpäev paigas, leiate sel päeval ka hetke ise lähemalt vaatama tulla!

Mul on olnud suur au nii paljude perede kõrval olla, jäädvustades nii nende ootuse aega kui ka tervitada uhiuut pereliiget. Sellest tulenevalt on ka pilte kogunenud juba omajagu. Võiks ju arvata, et sellest hulgast on lihtne uus seinagalerii luua, aga tegelikult oli valiku tegemine tõeline katsumus. Mitte kuidagi ei tahaks ju kedagi kellelegi eelistada. Iga pere on oma looga ja omal viisil meelde jäänud. Nii et tõesti, nende kuue pildi välja noppimine oli katsumus.

Üheks kriteeriumiks sai sel korral aga see, et beebid, kes kas kõhus olles või siis vastsündinuna pildil, oleksid Pärnu Haiglas sündinud. Tõsi, valdavalt jõuavadki minuni just need kodulinna beebid, aga tulijaid on olnud ka kaugemalt. Aga valik tuli teha ja kuna pilte mahub ooteruumi ja ema-lapse tuppa kokku kuus, siis paratamatult ei saa kõike, mida tahaks jagada, üles panna. Nii et sel korral on piltidel Pärnu ja Pärnu maakonna beebid, sündinud aastal 2015. Kes täpsemalt, saab lähemalt näha juba õige pea ( osalised on eelisjärjekorras juba info kätte saanud).

Igaljuhul, ootan kõiki pildil olijaid ja ka teisi uudistajaid, kel peaks olema huvi uurida lähemalt ootuse või vastsündinu pildistamise kohta, 8. märtsil kell 13-14 Pärnu Haigla naistenõuandlasse. Sellist ägedat naistepäeva polegi veel olnud, nii et ootan suure põnevusega!

8032016_Laura_Toomesoo_sv

PS, ülal oleval reklaamil olevatest fotodest on üks ka seinale minemas, milline neist, saab näha juba nädala pärast ;)

Kohtumiseni!

 

This entry was posted in Muud jutud, Uncategorized and tagged , , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.