Portree – Anna – fotograaf Pärnus

Need pildid on juba natuke aega “sahtlis” oma aega oodanud. Nüüd on aga see päev käes, kui saab ühe suure hulga ilu jagamiseks tuua!

Ma olen viimaste aastate jooksul aina rohkem hakanud hindama seda, et teinekord tuleb lihtsalt aeg maha võtta. Olla iseendaga, meenutada, unistada, koguda mälestusi. Ma arvan et iga naine, eriti veel emana, väärtustab päeva iseendale! Kasvõi näiteks terve päev üksinda kodus, kohustusteta, küsimusteta, kodutöödeta – lihtsalt taevalik!

Aga mõni puhkepaus võiks ju olla ka pisut erilisem :) Lase end natuke sättida, ole tähelepanu keskpunktis ja sära kaamera ees! Sa ei pea oskama poseerida, ei ole vaja modellimõõte, meeletut garderoobi, kulda ja karda. Jäta see minu hooleks!
Küsin Sinult vaid mõningaid väikseid vihjeid, mida Sa ootad, mis on see, mis Sulle enda juures meeldib ja mida näha soovid. Ülejäänu on juba minu töö, et Sulle luua imeline päev!
See pole mitte ainult rutiinist välja astumine, vaid ka elamus, mis kingib Sulle igavesed mälestused veel sellest tänasest Sina’st!

pildistamine_fotograaf_parnus_portree_jumestus_laura_toomesoo_aeg_iseendale_-4.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_portree_jumestus_laura_toomesoo_aeg_iseendale_-2 2.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_portree_jumestus_laura_toomesoo_aeg_iseendale_-5.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_portree_jumestus_laura_toomesoo_aeg_iseendale_-6.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_portree_jumestus_laura_toomesoo_aeg_iseendale_-7 2.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_portree_jumestus_laura_toomesoo_aeg_iseendale_-13.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_portree_jumestus_laura_toomesoo_aeg_iseendale_-9 2.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_portree_jumestus_laura_toomesoo_aeg_iseendale_-11.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_portree_jumestus_laura_toomesoo_aeg_iseendale_-12.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_portree_jumestus_laura_toomesoo_aeg_iseendale_.jpg

Järgmine samm on SIIN ;)

This entry was posted in Portreed and tagged , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.