Portree-Maris-fotograaf Pärnus

Kui lapseootuse ega vastsündinu pildid ei ole Sinu jaoks aktuaalne teema, siis üks ilus portree sessioon on kindlasti aegajalt igale Naisele vajalik!

Julgen arvata, et nii mõnigi meie seast on mitmeid aastaid andnud enamuse oma ajast lähedastele, mis on muidugi on absoluutselt vajalik ja tänuväärne.
Küll aga samas usun, et mõnikord on hea võtta hetkeks aeg maha ja tuletada endale meelde, et oled ise ka väärt poputamist, tähelepanu, igapäeva rutiinist välja astumist ning aega iseendale.
Maris seda just tegigi. Kahe lapse emana kipub olema nii, et ise oled viimane, kelle jaoks aega jagub. Nii et see meie ühine päev tõi kindlasti mõnusa vahelduse ja meeldejääva mälestuse :)
Jumestus ja soeng: Ana Ferrum

fotograaf-pärnus-pildistamine-pärnus-portreefotograaf-jumestus-IMG_8669-2.jpgfotograaf-pärnus-pildistamine-pärnus-portreefotograaf-jumestus-IMG_8703.jpgfotograaf-pärnus-pildistamine-pärnus-portreefotograaf-jumestus-IMG_8753-2.jpgfotograaf-pärnus-pildistamine-pärnus-portreefotograaf-jumestus-IMG_8754-2.jpgfotograaf-pärnus-pildistamine-pärnus-portreefotograaf-jumestus-IMG_8789-2.jpgfotograaf-pärnus-pildistamine-pärnus-portreefotograaf-jumestus-IMG_8772-3.jpgfotograaf-pärnus-pildistamine-pärnus-portreefotograaf-jumestus-IMG_8869.jpg
***
Kingi endalegi üks meeldejääv elamus:

  Teie nimi

  Teie e-mail

  Telefoni number

  Vali huvi pakkuv pakett
  LapseootusVastsündinuPortreePereMuu - kirjeldan teate sisus

  Teate sisu:
  Jagage mõne sõnaga oma mõtteid ja ootusi, et saaksin Teie soovidele vastavat infot saata!
  Lapseootuse ja vastsündinu pildistamise soovi korral palun märkige ka beebi sünnitähtaeg.

  This entry was posted in Jumestus: Ana Ferrum Make-up Artist, Portreed, Stuudios and tagged , , , , , .