Remy ja Hugo – vastsündinu pildistamine – fotograaf Pärnus

Kaksikute pildistamine on alati kuidagi hoopis teistmoodi.
Minul omal on sellega oma väikene “teema” – esimene kokkupuude vastsündinu pildistamisega oli just kaksikute näol. Seega alati, kui puutun kokku äsja sündinud kaksikutega, tuleb meelde see viie aasta tagune päikeseline päev, mil oma “käe valgeks” sain!

Kristiine ja Karmoga kohtusime juba ootuse pildistamisel, nii soe ja armas paar!
Kui Kristiine aga kirjutas, et pojakesed sündinud ja ootavad pildistamiseks aega, tuli ärevus sisse. Sel korral oli mul suur rõõm kohtuda kogu suurenenud perega!

Remy ja Hugo olid peaaegu et äravahetamiseni sarnased! Küll aga õnnestus minulgi pildistamise ajal nende ülitillukesi erinevusi märgata, nii et lõpuks ikka tegin beebidel vahet küll. Nii vahva oli selliseid tillukesi võõrustada!

Aga mis siin ikka, saage tuttavaks: kaksikvennad Remy ja Hugo

***
Kui Teie peresse nüüd veel mai lõpus või juunis beebi tulemas ja soovite pildistama tulla, siis mõned ajad saan veel pakkuda, seega lisainfot jagan meeleldi, kui kirjutate läbi kontaktivormi:
http://kliendid.lauratoomesoo.com/

This entry was posted in Beebipildid, Vastsündinud and tagged , , , , , , .

One Trackback

  1. […] [See image gallery at lauratoomesoo.com] *** Kui Teie peresse nüüd veel mai lõpus või juunis beebi tulemas ja soovite pildistama tulla, siis mõned ajad saan veel pakkuda, seega lisainfot jagan meeleldi, kui kirjutate läbi kontaktivormi:http://kliendid.lauratoomesoo.com/ […]

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.