Taaskohtumised

Nii palju olen ma juba jõudnud pilte teha, et nii mõnigi väike inimene, kelle ootust mul oli võimalik jäädvustada, on jõudnud minu juurde tagasi uuesti “vanemana ja targemana”. Eile oli üks selline päev, kus kohtusin kahe tubli poole aastase printsessiga, kelle ootusest sain ma võimaluse värsketele vanematele ilusa mälestuse kinkida.
See on minu jaoks kindlasti suur tunnustus, neid uuesti näha, nii et olen äärmiselt uhke selliste kohtumiste üle, nagu eile :) Sel nädalal ootab üks sarnane veel ees!

Jätan siia ka ühe kollaaži väikesest Teisist. Tema puhul tegime ootusest suisa mini-sarja. Jäädvustasime esimese pildi veidike peale tähtsa uudise teada saamist ( kusjuures peaaegu, et täpselt aasta tagasi), seejärel kevadel- munadepüha paiku ning siis suve kuumuses. Väike preili käis ka oma esimesel pildistamisel minu juures ning nüüd siis uuesti, tubli 6 kuu vanusena. Vahva!

Mul on heameel, et väga paljud, kes korra end minu kaamera ette usaldanud, seda ka edaspidi teevad. See on suureks tunnustuseks ja annab tohutult indu edasi tegutsemiseks! Ja sama suur on minu rõõm, et olen saanud võimaluse pakkuda kõigile neile ilusaid mälestusi tähtsatest hetkedest nende elus!

Aitäh!

laura_toomesoo_fotograaf_pärnus

 

 

 

This entry was posted in Muud jutud and tagged , , , , , , , , , , , , , .