Uue elu algus – lapseootuse sessioonid Pärnus

Üks ilus aeg elus on kindlasti see, kui kahest kasvab pere või esiklapsest saab suur õde või vend! Julgen arvata, et kui oled juba siia lehele jõudnud, siis tead, millest räägin ja nõustud, et see periood on alati kuidagi omal moel uus ja müstiline. 

Lapseootuse jäädvustamine on pikalt olnud juba üsna populaarne ja mul on heameel, et olen saanud nii paljude perede jaoks neil hetkedel olemas olla. Suurima heameelega jäädvustan Teie beebiootuse õrnal-minimalistlikul ja ajatul moel! Sessiooni broneerides soovitan kindlasti oma ootustest lähemalt teada anda, saame üheskoos planeerida just Teie ootustele vastava pildiseeria, et see imeline aeg kaunilt mälestustesse jääks!

Lapseootuse pildigaleriid saab lähemalt uudistada ka kodulehel, leiad selle SIIT.

Soovikorral on stuudios kasutamiseks nii mõnedki kleidid ja kangad, kui peaks tekkima olukord, et oma kapist kasvava kõhu tõttu riietuseks valikuid napib. Nii et vajadusel olen abiks, anna ainult märku! Ja kui pisikest külma ei pelga, siis hetkel on väljas suurepärane lumine ilm, külmakraade vaid pisut, nii et mõned maagilised talvised ootuse pildid saab ka sessiooni sisse pikkida!

Võta ühendust, räägime lähemalt!
Kontaktivormi leiad SIIT.

 

 

This entry was posted in Beebiootus, Stuudios and tagged , , , , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.