Vastsündinu pildistamine- fotograaf Pärnus

Jällegi üks vastsündinud pisipoiss, kelle ootuse aega oli mul ka au jäädvustada! Need on alati nii toredad taaskohtumised!
Tänase postituse staar:
Robben- 6 päeva uus :)

vastsündinu-pildistamine-pärnus-beebipildid-lauratoomesoo-IMG_7764.jpgvastsündinu-pildistamine-pärnus-beebipildid-lauratoomesoo-IMG_7781.jpgvastsündinu-pildistamine-pärnus-beebipildid-lauratoomesoo-IMG_7800.jpgvastsündinu-pildistamine-pärnus-beebipildid-lauratoomesoo-IMG_7830.jpgvastsündinu-pildistamine-pärnus-beebipildid-lauratoomesoo-IMG_7851-2.jpgvastsündinu-pildistamine-pärnus-beebipildid-lauratoomesoo-IMG_7892-3.jpgvastsündinu-pildistamine-pärnus-beebipildid-lauratoomesoo-IMG_7928-2.jpgfotograaf_pärnus_pildistamine_pärnus_beebiootus_kõhupildid_0041.jpg

Vahva pesa beebide tarvis meisterdas imetore Abelia lillesalong :)

*****

Kui Sinulgi on mõttest käinud läbi kas Teie ootus või värske pereliige jäädvustada lasta, siis algava tiheda hooaja puhul tasuks minuga juba aegsasti ühendust võtta!
Mai kuus on veel mõned vabad ajad ootuse pildistamiseks , siis juba juuni-juuli kuupäevad pakkumiseks. Vastsündinute tarvis on jooksvalt aega ka varasemalt, et aga ka Sinu beebi jaoks oleks aeg olemas, siis varajasem eelbroneering tuleb kindlasti kasuks!

  Teie nimi

  Teie e-mail

  Telefoni number

  Vali huvi pakkuv pakett
  LapseootusVastsündinuPortreePereMuu - kirjeldan teate sisus

  Teate sisu:
  Jagage mõne sõnaga oma mõtteid ja ootusi, et saaksin Teie soovidele vastavat infot saata!
  Lapseootuse ja vastsündinu pildistamise soovi korral palun märkige ka beebi sünnitähtaeg.

  This entry was posted in Vastsündinud and tagged , , , , , , , , .