Beebid 2020

See kummaline 2020 saigi läbi! Ja me oleme kõik elus ja terved ( ma vähemasti usun ja loodan)!

Tõsi, minu 2020 oli pisut keeruline, kuid aasta lõpus tagasi vaadates, siiski üsna tubli aasta. Alati saab paremini, aga olen õppinud rohkem hetkes olema, seega tunnen rõõmu sellest, mis mul täna on ja mida korda olen saatnud. Seega olen ka 2020 eest tänulik!

Ja kuidas mitte rõõmu tunda, kui taaskord oli suur õnn kohtuda nii paljude uute inimhingedega! Päris mitu “minu beebit” käisid end näitamas koos oma uue venna või õega! Need on nii ägedad taaskohtumised! Vahet pole, mitu aastat meie eelmisest kohtumisest möödas on, see vastsündinu sessioon tuleb alati nii värskelt silme ette! Aitäh armsad pered, et oma erilisi hetki jagate ja ikka ja jälle uuesti pildistama tulete! Need mälestused on hindamatud!

Beebisid sai kokku 34, neist poisse 16 ja tüdrukuid 18.
Esmakordselt juhtus nii, et sama nimega beebit oli mitu, seega minu stuudio popim poisslapse nimi 2020 aastal oli Sebastian. Kõik muud nimed olid erinevad, seda imestan tegelikult alati. Ma näen omajagu palju beebisid ja ma ei saa öelda, et mingi konkreetne nimi oleks väga populaarne, 99% on minu juurde jõudnud beebidel erinevad nimed.

Igaljuhul, siirad südamlikud tänud kõikidele peredele usalduse eest! Ainult tänu teile saan ma teha seda, mis mulle tõesti nii väga-väga meeldib ja olen äärmiselt õnnelik, et teie jaoks jätkuvalt olemas olla saan!
Minu pisike stuudio Pärnus võtab teid alati vastu! Ootan alati soojalt kõiki neid taaskohtumisi ja ka uusi peresid!

Ja siin nad on, 2020 beebid :)

This entry was posted in Beebipildid, Stuudios, Vastsündinud and tagged , , , , , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.