Beebisessioon teie kodus – fotograaf Pärnus

Teie koju jõudis uhiuus pereliige! Palju-palju õnne! Olete mõelnud seda tähtsat sündmust ka piltidele jäädvustada, aga fotostuudiosse väga ei kipu. Sellisel juhul sobib hästi kodune beebipildistamine!
Just teie mugav ja mõnus keskkond, kõik pereliikmed omas elemendis. Selline lahendus sobib väga hästi! Tulen meeleldi Pärnu linna piires teie koju pildistama!

Enne pildistamist lepime juba täpsemalt kokku, et kas ja kuidas on fotosessiooniks valmistuda. Teen omalt poolt kõik, et see teie jaoks võimalikult mugav oleks. Õigupoolest, ega seal midagi keerulist polegi, vaja vaid rõõmsat meelt ja usaldust! Kõik muu jääb minu hooleks!

Kodune sessioon erineb stuudio sessioonist selle võrra, et pildid jäädvustame pigem lifestyle stiilis, mis annab aga samuti neist esimestest hetkedest väga sooja mälestuse!
Kui üldse on mingi tingimus, mis koduse fotosessiooni jaoks vajalik on, siis oleks see võimalikult hea valgus. Ehk siis, kui teie kodus on mõnes toas suur aken ja palju valgust, siis on olukord lahendatud!

Järgnevalt jagangi üht toredat kodust beebisessiooni, kus tervitasime pere pesamuna Rosannat!
Suurem õde, Lily-Ann, on samuti “minu beebi”, nii et taaskord sain rõõmu tunda toredast taaskohtumisest!
Värske kahekordne ema Anu oli tegelikult üks mu esimestest “proovimodellidest”, kui oma fotograafi teekonna alguse aegadel kätt harjutada oli vaja :) Tänaseks oleme kohtunud juba mitmeid kordi ja oli suur rõõm koduseintel nii palju tuttavaid pilte näha! See on tõsi, et pildid hakkavad elama, kui nad paberil/raamis on ja kodu saab palju rohkem kodusoojust, kui perepildid seintel ilutsevad!

Aitäh Anu ja Siim, et ikka ja jälle pildistama tulete!

Fotosessioonide broneeringute ja lisainfo jaoks jäta endast teade läbi kontaktivormi, mille leiab SIIT

This entry was posted in Beebipildid, Kodusessioon, Lapsed, Pere pildistamine, Vastsündinud and tagged , , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.