Muidu jutud :) / pildistamine Pärnus/

Oma eelmisest pildistamise toakesest olen millalgi juba postituse teinud. Kuna sinna kolisin kevadel, siis enamjaolt pildistasin seal vaid vastsündinuid, sest muud sessioonid sai väljas tehtud.
Nüüdseks olen pisut kolinud. Küll sama maja, isegi korrus pole muutunud, küll aga on nüüd ühe toa asemel 2 ja need ka uued.
Päris pikaks tutvustavaks postituseks ei ole veel pilte jagada, sest toimetamist on mul seal veel omajagu. Mõned suuremad asjad veel enne seda vaja korda saada ja palju pisidetaile ootavad ka oma kohta. Eks ma jõudumööda toimetan, et seal ühel hetkel oleks kõik nii, nagu oma vaimusilmas ette kujutan. Sinna aga on natukene veel minna. Eile aga sai jälle üks väike lünk täidetud, nii et nõnda see endeneb, samm sammu haaval.

Igajuhul meeldib mulle endale nii asukoht kui atmosfäär endiselt väga. Ja kui saab veel just nii hubaseks ja mõnusaks, nagu ma loodan, siis jagan kindlasti ka rohkem pilte. Seniks tuleb aga ise kohapeale vaatama tulla ;)

Jaanuarisse mahub veel nii mõnigi beebiootuse või portree sessioon, vastsündinutele leian aga alati aja, sest neid kõige tullukesemaid ei kannata ju kuidagi edasi lükata :) Nii et ootan meeleldi kirju või kõnesid, kui pildistamise mõtted peas. Eriti oodatud on ka need vaprad, kes mõnusa ilma korral välja on nõus minema, hoolimata sellest, et mõnus lumi praeguseks taaskord läinud on.

Uute kohtumisteni!

fotostuudio pärnus

 

This entry was posted in Muud jutud, Portreed, Stuudios, Väljas and tagged , , , , , , .