Hetkeks aeg maha

Juba pikemat aega on igapäevane tempo olnud nii kiire, mil mõnikord tundub, et oma mõteteks ei ole ka aega. Nüüd aga läks nii, et pool sunniviisiliselt tuli argipäevast paariks päevaks välja astuda.
Pisemal lapsel ägenes teisipäeva hommikul alanud pisike köha päevaga nii tõsiseks, et pidin vajalikuks teda suisa õhtul EMO-sse näitama minna. Tundub, et oli õige otsus. Meid jäeti kohe sisse ja intensiivne aurutamise ravi erinevate rohtudega sai alguse.

2014-10-22 09.32.42xs
2014-10-22 09.40.49ss
2014-10-22 08.41.26ss
Täitsime kenasti ettekirjutusi, ning õnneks ei pidanud rohkem kui 2 ööd seal veetma. Kui kodus on niikuinii mõnusam olla, siis nüüd kipitas mul hinges veel ka üks “pakike”. Nimelt jõudis äraoleku ajal Minu Print‘ist mulle üks saadetis! Nii suure väljatrükina ei olegi ma veel oma töid näha saanud. Tuleb tunnistada, et on ikka ilus küll!
Suur tänu Timole kvaliteetse ja kiire töö eest! Kuhu ja mis moel need üles lähevad, sellest teen juttu juba ilmselt üsna pea. Tellitud said suured lõuendid mõõduga 90x60cm, seega päris kogukad. Aimu saab ehk selle põhjal, kui ütlen, et alljärgneval pildil esimene pisike kiles peidus olev fotokapa on mõõdus A4.
Nii et ootan isegi huviga, kui lõpptulemus üleval on!

IMG_4492ss

Ehk siis, endalegi meeldetuletuseks, et tervist tuleb hoida, toituda mitmekülgselt ning ega ka sügisene vitamiinikuur või mõni muu immuunsust tugevdav protseduur paha ei tee.

PS, olen pikemat aega juba plaaninud, et blogiks aegajalt ka niisama, mitte ainult pildipostitusi tehes. Eks näis, kas suudan selle oma rutiini mahutada. FB-s kaovad igasugu uitmõtetega postitused niikuinii kuskile kaugele ära, siin aga oleksid nad paremini tallel.

Päikeselist sügist!

 

This entry was posted in Muud jutud.