Jõulukingiks 2016

Eelmisel aastal väga populaarseks osutunud pakett on taas Teie jaoks olemas!
Kuna möödunud aasta november-detsember tõi väga palju viimase hetke pildistamise soovijaid, siis pakungi taaskord paketti, millega on võimalik kiirelt kingikott piltidega täita!

Ehk siis võimalus ette võtta üks pisike minisessioon, kas siis koos perega või lastest üksi, aga miks mitte ka hetk iseendale- tulemuseks kaunite portreede näol kingitus iseendale või lähedasele!
Võite julgesti kaasa haarata ka päkapiku mütsid või hoopiski saabuvate pidustuste jaoks välja valitud garderoobile peaproovi teha! Väga hästi sobivad ka mõnusad talvised kudumid, nii et milles vaid end hästi tunnete!

Tulemuseks 5 ilusat ja ajatut portreed, mis saab kätte hiljemalt 7 päeva möödudes, et jõuaks veel ka soovi korral prinditud pildid raamidesse sättida ja need siis juba teadagi kuhu toimetada!
Pakett sisaldab täismõõdus fotofaile, hinnaks 99€. Lisafaili hind 12€

Pakkuda on järgmised kuupäevad:
6. ja 12.detsember, kellaajad jäävad vahemikku 10-16, täpsemalt saame kokku leppida juba kirja teel, seega soovi korral saab ühendust võtta kontaktivormi kaudu, valides teemaks “Jõulud 2016 minisessioon” 
PS, kirjuta ka, et kummal kuupäeval Teile paremini sobiks tulla, 6. või 12. detsember. Helistan Teile esimesel võimalusel, lepime siis juba lähemalt kellaajas ja muudes detailides kokku!
http://kliendid.lauratoomesoo.com/

Jään Teie kirju ootama!

 

This entry was posted in Uncategorized.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.