Kaua oodatud hetk

Kõige alustuseks tahan ma hiiglama suure tänu öelda kõikidele headele pildistamas käinud peredele, kes on nii ütlemata tublisti kannatlikud olnud ja mu kohati arulagedalt pikaks veninud piltide valmimise ära jõudnud oodata: SUUR AITÄH TEILE!

Viimased väga mitu nädalat olen ma aga iga võimaliku vaba aja istunud arvuti taga ja ainult töödeldnud. Vahepeale pildistanud, mõned puhkepäevad veetnud ja siis jälle töödelnud. Ja lõpuks saan ma öelda, et ma olen järjel! Tegelikult on olukord isegi veel parem – kõik tehtud sessioonid on valmis!!! Nüüd ootan veel pildipakki, et siis komplektid kenasti kokku sättida ja üle anda.
Ka see saab kohe uue nädala alguses tehtud!

Edaspidi püüan end rangelt rajal hoida ja loodan, et saan kõiki pildistama tulijaid ka kiiresti valmivate galeriidega rõõmustada! Sellega seoses tuleb ilmselt algaval nädalal ka üks pisike uudis, nii et annan kindlasti teada, kui olen mõtted ritta seadnud!

Jalad saab seinale heita küll ainult nädalalõpuks. Stuudios ootab mitu toimetust, mis vaja ära teha, arvuti tööd jagub ka muus osas, kui järeltöötluses ning uued sessioonidki juba saabuval nädalal ootamas, aga sellegi poolest, see “Valmis”” tunne on imeline! Viimati oli selline hetk käesoleva aasta päris alguses, tõsi, küll vaid hetkeks, aga ma siiski mäletan veel seda!

Jagan oma rõõmu mõnede armsate hetkedega, mis siin viimasel kiirel ajal päevi täitnud on, rohkemate piltidega postitusi on kindlasti ka järge mööda ikka lisandumas!
Veelkord, aitäh Teile kõigile ja uure kohtumisteni!

Pildistamise soovi korral ootan kirju läbi kontaktivormi: http://kliendid.lauratoomesoo.com/

This entry was posted in Muud jutud, Stuudios, Väljas, Vastsündinud and tagged , , , , , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.