Kerthu – vastsündinu pildistamine

Väikene Kerthu jõudis stuudiosse oma esimesele fotosessioonile seitsme päevasena. See on just hea aeg vastsündinu piltide tegemiseks! Enamasti maitseb uni siis veel vägagi magusasti ja pildistamine kulgeb ladusalt!

Tüdrukule kohaselt oli Kerthul ka väga muljet avaldav soeng! Enamasti on beebid ikka tibake tillukestemate juustega, nii et sellised sasipead hakkavad kohe eriti silma.

Ma olen viimasel ajal proovinud kasutada ka erinevaid värve. Kuigi ma peamiselt armastan soojasid ja naturaalseid toone, siis olen silmaringi avardamiseks vahepeal proovinud ka midagi uut. Sel korral sai katsetatud rohelisega, millega jäin väga rahule, see sobis väikesele beebile imeliselt!

Suur aitäh Teile tulemast ja usinat kasvamist Kerthule!

pildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1488.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1503.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1513_mv.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1440.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1424_mv.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1450.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1530.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1562.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1563.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1624.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1690_mv.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1750.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1769.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1780_mv.jpgpildistamine_parnus_fotograaf_laura_toomesoo_vastsundinu_beebipildid_beebi_IMG_1795_mv.jpg

***
Huvi korral saab pildistamiste kohta lähemat infot, kui võtate ühendust kontaktivormi kaudu:
http://kliendid.lauratoomesoo.com/
Olete soojalt oodatud!

This entry was posted in Lapsed, Pere pildistamine, Stuudios, Vastsündinud and tagged , , , , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.