Kibekiire nädal

Mis juhtub siis, kui suurem osa veebruaris sündivatest beebidest otsustab sündida kolme järjestikuse päeva jooksul? Siis sünnib see, et stuudio on esmaspäevast reedeni beebilõhna täis!

Tõesti, see oli nagu Murphy seadus! Veebruari algusest saadik ootasin beebiuudiseid, üks veebruari beebi sündis ka ootamatult juba jaanuaris ja jõudis selles kuus veel ka pildistama, kuid siis sain paari päeva jooksul järjest rõõmsaid teateid ja tundsin iga beebi pere üle suurt rõõmu!
Samas aga muretsesin, kuidas nad nüüd kõik ladusalt ka pildistama mahutan. Sel nädalal olid mu stuudiokülalised enamjaolt väljastpoolt Pärnut, kaks beebit sõitis kohale Tallinnast ja üks isegi Tartust, nii et tegin tutvust ka teiste linnade peredega!
Nii et üks väga tihe pildistamise nädal sai tehtud!
See nädal aga tuleb enamuses veeta arvuti taga, sest kõik plaanitud tööd arvutis jäid eelmisel nädalal tegemata. 

“Oma beebide” vahele mahutasin ka hea sõbranna ja kolleegi Anne-Mai värske perega tutvumise, tema küll pildistas oma tillukest pojakest ise, mina sain abiks olla emme-beebi ja perepiltidega – vaheldueks üks mõnus assisteerimise töö!

Lähipäevil saan ka jagada lähemat infot Pärnu Haigla naistenõuandla kohta, nimelt oleme järgmisel nädalal seal taaskord pilte uuendamas, nii et märts algab ka üsna tegusalt. 

Siinkohal saan ka mainida, et märtsi kuusse saan vastu võtta veel 1-2 vastsündinu pildistamist, aprilli kuusse mahub beebisid veel kenasti. Suvekuude broneeringud avanevad ka varsti, nii et kui Teie peresse on perioodil mai-juuni-juuli lisa oodata ja soovite oma kalli vastsündinu pildistama tuua, siis märtsi teises pooles on sel teemal hea ühendust võtta! Kirjutage julgesti oma soovist: http://kliendid.lauratoomesoo.com/

Jagan siia ka mõned hetked eelmisest nädalast ja asun siis töötlemist ootavate pildikaustadega toimetama!
Päikeselist alanud nädalat!

This entry was posted in Beebipildid, Pere pildistamine, Vastsündinud and tagged , , , , , , , , .

One Trackback

  1. By Kibekiire nädal - Blog24 on 27/02/2017 at 19:03

    […] [See image gallery at lauratoomesoo.com] […]

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.