Mängukaaslase ootuses – fotograaf Pärnus

Kohe kuidagi eriliselt soe tunne on, kui kohtud perega, kellega tutvus algas juba esimese lapse ootuse ajal. Siis beebipildid, vahepeal lisaks veel mõned perepildid ja ühtäkki pildistan juba nende teise beebi ootust! See on nii armas elamus! Ja annab ka omakorda pisut tunnustust!

Igaljuhul oli meil Janika perega tõeliselt tore taaskord kohtuda, et nende pisipoja ootus ka pildile püüda. Saskiast on nii asjalik tirts sirgunud – ilmselt kasvab temast tubli ja abivalmis suur õde.
Ja tundub, et enam ei ole meie järjekordne kohtumine ka mägede taga…

kohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-2 2.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-4.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-3.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-6.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-7.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-8.jpgJanika_4-web.jpg

 

This entry was posted in Beebiootus, Pere pildistamine, Stuudios.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.