Mathilde Johanna – vastsündinu pildistamine – fotograaf Pärnus

Mõnda aega tagasi kohtusin pisikese Mathilde Johannaga. Kuna peres oli ees ootamas kaks suuremat venda, siis oli ema sooviks saada kindlasti roosasid pilte, et vahelduseks ka maasikavahuseid värve nautida! Soovid said täidetud ja pere pisike printsess mõnusasti roosa-kreemiselt pildile jäädvustatud!

Ütlemata tore kohtumine oli ja ilmselt saan juba üsna pea näha, kui palju suuremaks see väikene tirts vahepeal kasvanud on!

laura_toomesoo_vastsundinu_beebi_pildistamine_fotograaf_parnus_newborn_stuudio_IMG_3522_mv.jpglaura_toomesoo_vastsundinu_beebi_pildistamine_fotograaf_parnus_newborn_stuudio_IMG_3540_mv.jpglaura_toomesoo_vastsundinu_beebi_pildistamine_fotograaf_parnus_newborn_stuudio_IMG_3568.jpglaura_toomesoo_vastsundinu_beebi_pildistamine_fotograaf_parnus_newborn_stuudio_IMG_3620.jpglaura_toomesoo_vastsundinu_beebi_pildistamine_fotograaf_parnus_newborn_stuudio_IMG_3626.jpglaura_toomesoo_vastsundinu_beebi_pildistamine_fotograaf_parnus_newborn_stuudio_IMG_3662.jpglaura_toomesoo_vastsundinu_beebi_pildistamine_fotograaf_parnus_newborn_stuudio_IMG_3677.jpglaura_toomesoo_vastsundinu_beebi_pildistamine_fotograaf_parnus_newborn_stuudio_IMG_3691.jpglaura_toomesoo_vastsundinu_beebi_pildistamine_fotograaf_parnus_newborn_stuudio_IMG_3707_mv.jpg
This entry was posted in Stuudios, Vastsündinud.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.