Naistele – fotograaf Pärnus

Lapseootuse- ja vastsündinu sessioonidele lisaks pildistan tegelikult ka portreesid. Tuleb tunnistada, et see on päris mõnus vaheldus. Tõsi- nii Facebooki lehel kui ka siin blogis on viimasel ajal üsnagi beebi teemalne olnud ja eks seal on ka mu põhifookus. Kuid sellegi poolest satub kaamera ette ka imelisi naisterahvaid. Mõnedel pildid juba käes ja osad veel tulemust ootamas. Seega, kuigi ootused ja tillukesed beebid on 90% minu tööst, siis väga heameelega täidan kalendrit ka portreesessioonidega.

Siinkohal ongi võimalus teha üks ilus pakkumine!
Vaatasime koos Ana‘ga ajakava ja selgus, et meil on võimalus leida üks päev imeliste naiste jaoks.
Juba järmise nädala neljapäeval, 12. mail, saame me aega pakkuda kolmele kaunitarile. Jumestustooli istumisest kuni pildistamise lõpuni võiks aega varuda ligi 4 tundi. Päris nii pikalt vast ei lähe, aga pigem oleks hea kui kuskile kiirustada tarvis pole.
Ana ootab Teid Make-Up Atelier Paris Estonia meigistuudios Tammsaare puiesteel ja hoolitseb Teie ilu eest. Selleks kulub pea 2h, misjärel olete oodatud Kuninga tänavale minu stuudiosse, kus toimub pildistamine. Pisut aega kulub ühest punktist teise liikumisele ja sessioonil riiete vahetamisele.

Minu poolt Teile paketi siseselt 10 imelist portreed. Millele riietuse valikul mõelda ja mida kaasa võtta, sellest räägin kindlasti ka lähemalt juba isiklikult.

Allpool mõned pildid viimastest sessioonidest, portreede galeriid saab ka uudistada SIIT.

IMG_8357-c13.jpgIMG_8267-1 copy.jpgIMG_9826-c69.jpgIMG_8430-1 copy.jpgIMG_8925-1 copy.jpg

Kuna enamasti pikalt planeerides kipuvad mõtted haihtuma, siis siinkohal ongi hea võimalus kinni haarata ja endale üks ilus kingitus teha.
Nii et kui tunned, et tahaks argipäevast mõneks tunniks välja astuda, anna endast märku, lisan siia juurde ka kontaktivormi, selle abil jõuab Sinu soov kiiresti kohale, misjärel võtan juba personaalselt ühendust!
PS, pakutavad kellaajad, algusega jumestaja juures, on järgmised: 9.00, 11.15 ja kell 13.00
PPS, asume Pärnus.
Anna endast teada ja lisa oma eelistus!
Kohtumiseni!

Laura_toomesoo_12_mai

  Teie nimi

  Teie e-mail

  Telefoni number

  Pakett:
  Olen imeline!

  Teate sisu:
  12. mai 2016 , kell 9, 11.15, 13.30 Lisa oma eelistus

  This entry was posted in Jumestus: Ana Ferrum Make-up Artist, Portreed, Stuudios.

  Post a Comment

  You must be logged in to post a comment.