Nii südamlik tagasiside :)

Mul on alati äärmiselt hea meel peale pildistamist tagasisidet saada!
Eks muidugi teevad südame eriliselt soojaks head sõnad, kuid kindlasti on teretulnud igasugune emotsioon, mis meie kohtumisest jäänud.

Pean aga tunnistama, et ilmselt meie rahvale omaselt hoitakse sageli sõnad ja mõtted enda teada. Nii et siinkohal kutsun julgelt üles vapramalt oma kogemusi jagama, minu jaoks on see väga väärtuslik! Ja samas saangi siinkohal ka oma rõõmsad tänusõnad edasi anda kõigile neile, kes omalt poolt tagasisidet jaganud, aitäh Teile!

Kes mu galeriisid, blogi ja Facebooki lehte jälginud, siis ilmselt on selge see, et pildistan nüüdseks peamiselt beebiootusi ja sellele loogilise jätkuna vastsündinuid. Mitte, et mul suuremate lastega perede vastu midagi oleks, aga ma lihtsalt tunnen, et see suund on mulle kuidagi eriliselt armsaks saanud. Soovin kindlasti ka selle valdkonnaga jätkata ning püüangi võimalusel oma pildistamised edaspidigi sellesse teemasse jätta.

Värskenduseks vahele ka mõned portreed ja paarid ning mu hing on rohkem kui rahul!

Viimasel ajal on mõned üksikud pildistamised toimunud ka natuke suuremate beebide seltsis, just selline oli ka Sandra sessioon. Ning kuna see armas noor ema nii toredasti pildistamas käigust oma blogis kirjutas, siis tema lahkel loal jagan rõõmuga ka kogemust kaamera ees olnult :)
Tõesti on ülimalt meeldiv lugeda, et hoolimata nadist ilmast ( meil oli planeeritud üks igati päikeseline kevadine sessioon, kes oleks arvanud, et mai keskpaigas ei taha Pärnus veel isegi jopet väga seljast heita) mulje siiski soe ja positiivne jäi :) Tulemus saab niikuinii helge ja südamlik, sest kogu see pisike seltskond kiirgas just sellist tunnet väga võimsalt!

Nii et miks see pildistamine üldse aset leidis ja kuidas meil läks, saab lugeda Sandra blogist: Ilus mälestus :)

Suur tänu ka Annale kaasa löömast :) Ana Ferrum Make up artist

fotograaf pärnus , pildistamine pärnus

This entry was posted in Jumestus: Ana Ferrum Make-up Artist, Muud jutud, Pere pildistamine, Portreed, Stuudios, Väljas and tagged , , , , , , , , , .