Pärnu beebid – fotograaf Pärnus

Blogis on olnud veidike vaikne… Mitte, et midagi jagada ei oleks, pigem on asi just vastupidine! Viimased nädalad on olnud ülimalt tegusad. Palju rõõmsaid kohtumisi, ilusaid pilte ja muud vahvat. Seega saan vaid rõõmu tunda, et käed tegemist täis!

Jagan täna mõned pildid vahepealsetest uhiuutest Pärnu vastsündinutest. Mul on raske kirjeldada, kui palju rõõmu selline töö mulle valmistab! Tõsi – sessioonid on teinekord olnud pikad ja üsnagi väsitavad, kui aga hiljem pilk peale heita, et mis me siis üles püüdsime, on rõõm suur – see uue elu algus on IMELINE!

Olen sellest rääkinud ka enne, aga kuna vahepeal on hea sõnu korrata, siis jagan veelkord infot:
Armsad lapsevanemad, kes te soovite oma uhiuue pereliikme pildile tuua, ma väga palun, et Te sellest juba ootuse ajal teada annaksite!
Minu jaoks on see hädavajalik! Tahan väga kalendrisse broneeringuid kirjutades jätta nädala kava selliseks, et mul kõikide pildistama tulijate jaoks piisavalt aega oleks. Päris mitu päeva nädalas pean jätma ka arvuti töö tarvis, sest pildid on ju kuidagi ka vaja valmis saada. Nii et enamasti on kuu jagu ette mu grafik päris tihedasti täis. Ja kuna mul endal ei ole sageli südant vastsündinu päringule, mis tuleb alles peale beebi sündi, EI öelda, siis sellega teen oma töötlemisega graafikus püsimise väga raskeks. Kui Teie beebi ootamise aeg aga juba varakult kirjas, saan sellega arvestada ja pean rõõmu sõnumit saades vaid arvuti ja pildistamise päevad ehk ümber nihutama, mitte vahele panema.

Pealegi, beebi sünni järel on perel niigi rohkelt uusi toimetusi ja pildistamise plaani kinnitus võib tulla alles paari nädala möödudes, siis on aga minul juba SOS olukord Teie jaoks aeg leida. Nii et kui räägime asjad varakult läbi, misjärel saan beebi sünnist esimese 24h möödudes teada, läheb kõik väga ladusalt!

Praegu saan vastu võtta ilmselt ühe tähtaja juulisse, paar sünitähtaega augustisse, septembri-oktoobri beebisid mahub ka, nii et nagu öeldud sai, võtke juba varakult ühendust! Kontaktivormi leiate SIIT.

PS, peale äärmiselt kiiret paari nädalat võtan paariks päevaks aja maha. Liigun juba täna, kolmapäeval, Pärnust ( ühtlasi ka arutist) mõneks päevaks eemale. Kirjadele vastan hiljemalt sabuval esmaspäeval!

Ja nüüd siis need väikesed päikesekiired, kellega on vahepeal olnud suur rõõm kohtuda! Ma ei väsi õhkamast, nad on lihtsalt imelised! Palju õnne veelkord kõigile peredele!

 

Laura Toomesoo_fotograaf_parnus_pildistamine_vastsundinu_beebipildid__0002.jpgLaura Toomesoo_fotograaf_parnus_pildistamine_vastsundinu_beebipildid__0005.jpgLaura Toomesoo_fotograaf_parnus_pildistamine_vastsundinu_beebipildid__0004.jpgLaura Toomesoo_fotograaf_parnus_pildistamine_vastsundinu_beebipildid__0003.jpgLaura Toomesoo_vastsundinupildistamine_newborn_fotograaf_parnus_IMG_1724.jpgLaura Toomesoo_vastsundinupildistamine_newborn_fotograaf_parnus_IMG_2614_mv.jpgLaura Toomesoo_vastsundinupildistamine_newborn_fotograaf_parnus_IMG_1838.jpg

 

This entry was posted in Uncategorized, Vastsündinud.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.