Pärnu Haigla naistenõuandla – kolmas kord

Eelmisel aastal vahetasime Pärnu Haigla naistenõuandla ooteruumis seinal olevad lõuendid välja naistepäeval, 8. märtsil. Kuidagi planeerimise käigus sattusime selle päeva peale ja kui tajusime, et see ongi ka pisut teisiti ilus päev, tundus mõte veel õigem.
Nii et otsustasime koos haiglaga, et jätkame sama kuupäevaga, ehk sünnib sellest armas traditsioon!

Seega – ka sel naistepäeval, järgmise nädala kolmapäeval, võtan uued lõuendid ühes ja loodan neid üles pannes kohtuda nii sel korral üles minevate beebide, kui ka viimase aasta ooteruumi kaunistanud lõuenditel olevate beebide peredega! Hästi vahva on näha, kuidas nad kõik nii palju suuremaks on kasvanud! Ja ka nemad, ootuse piltidel veel kõhus olnud, nüüd beebina end näitamas!

Olen ise kohapeal ajavahemikus 13-14, seega kui Teil on huvi ja küsimusi fotosessioonide kohta või tahate niisama uudistama tulla, olete kõik väga oodatud. Enamusel nõuandla arstidel ja ämmaemandatel on sel ajal lõunapaus, nii et me ei häiri sel ajal kellegi tööd, seega on see hea võimalus väikeseks kohtumiseks!

Jagan siinkohal ka linke eelmiste kordade postitustega:
Esmakordselt läksid pildid seinale novembris 2014, selle kohta kirjutasin postituse, mille leiab SIIT
Esimesed pildid vahetasime välja eelmise aasta märtsis, postitus sellest SIIN

Nii et nüüd ees ootamas kolmas kord! Mul on äärmiselt hea meel selle võimaluse üle ja loodan väga, et pildid ka paljudele silmailu pakuvad!
Haiglas personalilt olen igaljuhul saanud palju sooja tagasisidet, nii et usun, et see on vahva viis kõikidele sealsete külastajatele pisut rõõmu teha!

Kohtumiseni juba järgmisel nädalal!

This entry was posted in Beebiootus, Beebipildid, Pere pildistamine, Portreed, Stuudios, Vastsündinud and tagged , , , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.