Portree-Kirsti

Kirsti sessioon oli natukene eriline. Tegelikult, eks iga pildistamine on seda omal moel, seekordne aga esimene portreesessioon minu enda uues pisikeses toas. Ma veel ei ole harjunud sõna paariga “minu stuudio”, sest päris Stuudio see ju ei olegi. Pigem on see väike, päikeseline, valge ja soe toakene, kus saan vastu võtta oma toredaid kliente. Olen juba nii mõnegi inimesega seal kohtunud ja pildistamise plaane pidanud. Esimene “soolaleiva” istumine ka peetud ja ilmselt paar veel tulemas.

Millalgi lähiajal on tõenäoliselt tulemas ka eraldi postitus, kus veidi lähemalt valminut näitan. Seniks aga vaatamiseks üks ilus slaidiesitlus.

Kirsti on üks äärmiselt särav ja positiivne Naine, hea ema ja tubli abikaasa, kes argielust mõneks tunniks välja astus. Ana andis oma panuse jumestuse ja soengu sättimisel, minu ülesandeks jäi see ilu talletada. Sageli on meil ju pikk rivi kohustusi ees, aga argirutiini värskenduseks on hea midagi enda jaoks ette võtta, miks mitte siis kasvõi üks meeldiv fotosessioon! Ma olen täiesti veendunud, et igaüks meist on kaunis, peegelpildiga aga harjub ruttu, nii et natuke sättimist ja veidike juhendamist nind tõestusmaterjal on võimalik seinale üles riputada!

Sedakorda pildid siis muusika saatel:

This entry was posted in Portreed, Videod and tagged , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.