Pildid seinale – fotograaf Pärnus

Alati, kui stuudiosse jõuavad klientide tellitud trükised, mis seinale minemas, õhkan ma heameelest! Reaalne foto lõuendil / paberil-raamitult on ikka hoopis midagi muud, kui digifail. Juba see käega katsumise tunne on omal moel eriline. Nii rõõmustav on näha, kuidas aina enam soovivad pildistamas käinud inimesed killukest tulemusest oma koduseina ehtima!

Detsembris sain ma muuhulgas üle anda ka ühe suure trükise, mis oli mõeldud kingituseks. Kuigi valminud pildid olid kõik super ilusad, siis ikkagi see päris pilt, hoolega valitud paberil, koos paspartuuga suures raamis nägi välja tõeliselt kuninglik! Hetkel stuudios näidisena sellest olemas pisem variant, aga lähinädalatel on ka stuudio seintele uusi pilte tulemas, nii et ootan huviga!

Olen ajapikku ise õppinud trükiseid palju rohkem hindama ja soovitan alati soojalt ka teistele. Arvutis kaovad need failid üsna pea kuskile unustustesse, seinal olles on aga päevast päeva silme ees :)

laura_toomesoo_fotograaf_parnus_must_valge_foto.jpglaura_toomesoo_fotograaf_parnus_s.jpg

Anna julgesti teada oma soovidest! Meeleldi olen omalt poolt abiks, et just Sulle olulised hetked ilusti üles võetud saaks ja seejärel mõni neist ka kaunilt moel presenteeritud saaks!

Teie nimi

Teie e-mail

Telefoni number

Vali huvi pakkuv pakett
LapseootusVastsündinuPortreePereMuu - kirjeldan teate sisus

Teate sisu:
Jagage mõne sõnaga oma mõtteid ja ootusi, et saaksin Teie soovidele vastavat infot saata!
Lapseootuse ja vastsündinu pildistamise soovi korral palun märkige ka beebi sünnitähtaeg.

 

Kommentaarid

Kommentaari

This entry was posted in Jumestus: Ana Ferrum Make-up Artist, Muud jutud, Portreed and tagged , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.