Puhkus!

Ilmselt ma ei ole ainuke, kelle meelest suvi alati meeletu kiirusega otsa saab. Jah, tõesti, tervelt kuu veel jäänud ja loodetavasti toob ka september meile mõnusaid soojasid päevasid, kuid sellegi poolest on mai-juuni-juuli minul küll äärmiselt ruttu otsa saanud.

Tööd on olnud palju – olen koos tõeliselt toredate peredega saanud luua hindamatuid mälestusi. Olen kohtunud mitmete uute ja huvitavate inimestega, aga see kevad-suvi on toonud kaamera ette ka väga palju peresid, kellega oleme eelnevalt nii mõnigi kord kohtunud. Äärmiselt soe tunne tekib, kui saan au Teie kõrval olla! Suur suur aitäh!

Mõned galeriid jäävad nüüd pisut kauemaks töötluse järjekorda ootama, nagu pildistamise järgselt ka teavitasin. Usun, et piltide ootajatel tegevusi jagub, nii et saan juba puhkuselt naastes Teid siis järjekorras galeriidega rõõmustama hakata!

Ehk siis – võtan alates tänasest paariks nädalaks aja maha ( veel paar lubatud tööd saab enne tehtud) ja keskendun oma perele. Meid on ootamas mõned vahvad väljasõidud.  Päris mitu toredat reisi oleme aga ka juba hea planeerimise tagajärjel nädalalõppudel teha saanud. Omajagu suure osa puhkusest kavatsen kulutada ka “mitte midagi tegemisele”. Kui koguaeg on “to do” list äärest ääreni täis kirjutatud, siis on tõeliselt mõnus veeta mitu päeva jutti nii, et kava puudub! Seega – PUHKUS!

Teie vahepeal saabuvad kirjad jõuavad kindlasti kohale, nii et jätke julgesti oma soovid ja mõtted KONTAKTIVORMI kaudu.
Beebid, kes peaksid nüüd kohe kohe sündima ja meil eelnev kokkulepe olemas, siis ärge muretsege, olen Teie jaoks olemas.
Kõik muud põnevad päringud aga saavad vastuse peale 15. augustit! Eks siis jõudmööda püüan kõikidele tähelepanu pöörata!

Minu poolt kõigile siinse lehe külastajatele vahvat suve jätku ja meeleolukat elamuste kogumist!

Puhkuse postituse illustratsiooniks minu enda tütred – kes mind reeglina kaamera taga olles väga tõsiselt küll ei võta:)  Ehk saab pere pildipank puhkuse ajal ka pisut lisa!

Laura Toomesoo_fotograaf_parnus_IMG_1969_s.jpg

 

 

This entry was posted in Uncategorized.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.