Stuudiosse

Tahes tahtmata tuleb meie kliimas aeg, kus väljas on pilte keeruline teha. Kindlasti on see võimalik, aga sageli üleriiete valik ei ole nii kirju, kui suvine garderoob. Pealegi, isegi kui leiaks midagi vahvat selga ja otsustaks ikkagi väljas pildid teha, siis valgust õhtuti ju ikkagi pole. Ma ise pildistan küll suurima heameelega väljas, aga pean arvestama ka pildil olijate soove, nii et on kätte jõudnud periood, mil suurem osa pilte teen sees.

Minu toake on tänaseks natuke kolinud. Asukoht on sama, küll aga uks(ed) teised. Kui natukene veel täiendusi olen jõudnud teha, siis kindlasti jagan ka enamat pildimaterjali :)
Ruumid on endiselt tillukesed, see eest hubased. Nii et loodan väga, et tulijad jäävad rahule :)

Olen juba ka mõned sessioonid sees teinud, eilegi kohtusin väga vahvate inimestega, nii et ongi paslik lisada siia postitusse paar stuudiopilti.
Küll aga tunnen ise, et minu “koht” on väljas ( vastsündinute puhul muidugi ikka sees). Valgus, vabadus, variatsioonid on seal oluliselt südamelähedasemad. Sellegi poolest annan oma parima, et armsad stuudiosse tulijad ka sealt ilusad mälestused saavad! Ja ehk õnnestub vahepeal ikkagi ka mõned õue pildid teha, ilus talv ju loodetavasti peatselt saabumas. Aga üleüldse, kaugel see kevadki on!

PS, pakettide hulgas nüüd ka “minisessioon” neile, kel tõesti vaja vaid mõned pildid ning pikemat pildiseeriat hetkel plaanis pole. Seega kui see valik on senini puudu olnud, siis küsi julgesti lähemat infot :)
laura (ät) lauratoomesoo.com

IMG_5670-2xsmulle.jpgIMG_6103-xsmulle.jpgIMG_7211-xsmulle.jpgIMG_7177-mulle.jpgIMG_7218-xsmulle.jpg

 

 

This entry was posted in Portreed, Stuudios and tagged , , , .