Sügise ootuses – fotograaf Pärnus

Dagmari ja Lauriga kohtusime esimest korda 2014 aasta detsembris, et jäädvustada nende esimese poja ootuse aeg. Sellele järgnes jällenägemine veebruaris, mil oli minulgi võimalus oodatud uue pereliikmega tutvuda.

Järgmiseks tähistasime Trevori aastaseks saamist – sellest pisikesest beebist oli kasvanud tõeliselt äge ja asjalik poiss!

Suur oli rõõm, kui Dagmar kirjutas, et nende perel on suve lõpus veel põhjust pildistama tulla!

Kuigi möödunud suvi oli äärmiselt heitlike ilmadega, siis meie õnneks oli plaanitud pildistamise päeval suvi täies hoos ja vahva metsaskäik sai kenasti läbi viidud! Ja kui Trevor end lõpetuseks mustikapõõsasse istutas, oligi kirss ( loe: mustikas) tordile pandud!

Nüüd veel vaid õige pisut jäänud, kui see armas pere veelgi armsamaks kasvab!
Olen seda küll juba korduvalt öelnud, aga tänusõnu pole ilmselt kunagi liiga palju – Suur aitäh Teile armsad, et oma rõõmu jagate! Mul on kirjeldamatult hea meel osaleda Teie mälestuste kogumisel ja olen usalduse eest ääretult tänulik!

Seega mõne aja pärast saab see vahva seeria lisa!
Ootan sooja südamega!

kohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-2.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-6.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-5.jpglaura_toomesoo_fotograaf_parnus.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-7.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-9.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-10.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-11.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-12.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-13.jpgkohupildid_pildistamine_fotograaf_parnus_lapseootus_beebiootus_laura_toomesoo_-14.jpg

 

 

This entry was posted in Beebiootus, Pere pildistamine, Väljas.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.