Suvised fotosessioonid Pärnus – lapseootuse- ja vastsündinu pildistamine

Vahelduseks siia üks üldine postitus!

Viimasel ajal on meil stuudios olnud palju armsaid kohtumisi uhiuute beebidega, palju uusi Pärnu linna ja maakonna elanikke, aga omajagu ka kaugemalt tulijaid!
Nii armas ja soe on alati neid värskeid peresid näha, kes kõrvuni armunud oma esimesse järeltulijasse, kes ühkust tundmas oma laste paari või trio üle. Mul on väga hea meel Teie jaoks olemas olla!

Samuti on endiselt aktiivne ka beebiootuste jäädvustamine, siiani küll veel valdavalt stuudios, aga korra saime ka õue astuda. Möödunud nädalal oli juba päris mõnus kevad väljas, tänaseks on aga taaskord ilm selline, et panen küll kindad kätte, kui stuudiosse jalutan. Kuid ootus ja lootus sooja kevade suhtes on suur, ehk ei pane loodus meid enam pikalt proovile. 

Jagan ka infot, et vastsündinu pildistamiseks on paar aega pakkuda veel maisse, juuni on paraku aga juba täidetud, juulisse mahub veel!
Beebiootuse sessioonideks leian esimesi vabu aegu juunisse, juulisse mahub ka, maisse kahjuks enam aga mitte. 

Järgnevalt ka mõned hetked viimastest nädalatest! Beebiootuse pilte pidin küll laenama eelmise suve galeriidest, sest hing ihkab juba välja, aga nagu juba öeldud, siis väike avalöök on küll sel kevadel juba antud, aga rohkem pilte jõuab blogisse ilmselt soojade ilmade saabudes, seega meenutagem siis möödunut!

Kui Teil on mõte või soov suvekuudel pildistama tulla, siis ootan rõõmsalt Teie kirju läbi kontaktivormi: http://kliendid.lauratoomesoo.com/

This entry was posted in Beebiootus, Beebipildid, Vastsündinud and tagged , , , , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.