Tootefotod – fotograaf Pärnus

Seekord pühime blogilt tolmu maha hoopis teistsuguse postitusega!
Viimasest sissekandest on omajagu aega möödas, seda pigem põhjusel, et tegemisi on jagunud ja kuidagi pole saanud mahti siin peatuda, et pilte jagada. Küll aga jookseb uut materjali aktiivselt nii Facebooki, kui ka Instagrami lehel, nii et silmailu on olnud rohkem teistes kanalites.

Nüüdseks aga on käes pisut teised ajad… Eks segane on see igapäev ilmselt meil kõigil. Minul on tänaseks töödeldud kõik enne suurt viirust pildistatud sessioonid, seega puhas leht on ees.

Kindlasti kasutan ees olevat aega ka enese arendamiseks, õppimiseks ja uute asjade katsetamiseks, aga püüan leida ka võimalusi, kuidas oma pisikesel fotoäril elu sees hoida. See töö on tõesti see, mida mulle väga meeldib teha. Täitsa tõsi on see, et “Tee mida armastad ja sa ei tunne, et käiksid tööl!”
Nii on see ka viimased mitu aastat olnud. Imelised uued tutvused ja südamlikud taaskohtumised! Mul on tõeliselt hea meel kõikide nende inimeste ja perede üle, kes on oma elu ilusad hetked usaldanud mul üles jäädvustada, suur suur aitäh! Teiega on olnud tõeliselt tore!
Kohtume kindlasti veel, juba õige pea, kui elurütm taastub!

Kuna aga nüüd tuleb ilmselt inimkontaktidega veidi piiri pidada ( päris palju tegelikult), siis saan ehk kasuks olla erinevate tootefotode üles võtmisega!

Olen aastate jooksul pisteliselt sedagi teinud, seega otsisingi mõned pildid üles. Tootefotod on muidugi alati iga kliendi nägu. Neid on võimalik teha nii stuudios täis-valgel taustal, aga ka loomingulisemalt kuskil interjööris või loodudses. See kõik on võimalik eelnevalt läbi rääkida, kontaktivabalt muidugi :)

Praegu liigub suur osa kauplemisest internetti, nii et ilusad ja omanäolised pildid on kindlasti abiks!

Seega kui Sinul peaks abi vaja olema oma mistahes toodete pildistamisel, siis võta julgesti ühendust: laura@lauratoomesoo.com või telefonil: 5150 390! Räägime Sinu nägemusest ja soovidest ja teeme mõtted teoks!

Oleme hetkel ajas, kus kõikide mõistmine ja tugi on vajalik. Nii et paneme üksteisele õla alla ja sammume targematena ja tugevamatena edasi!
Toetame oma pisikese Eesti ettevõtteid, püüame soetada kodumaist, ja kui ükskord see olukord laabub, siis reisime see suvi pigem oma armsas Eestis!

Püsime terved!

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.