Ühe toreda pere kasvamine – fotograaf Pärnus

Eilne pühapäev möödus erandkorras töötähe all. Aga arvestades mis armsaid emotsioone see tõi, võis graafikusse väikese muudatuse teha küll.
Nii uskumatult äge on see, et viimasel aina sagedamini õnnestub mul oma pildistamise teekonnal olla perede kõrval, kuhu sünnib juba teine beebi. Ehk siis meie tuvtus on saanud alguse kas siis eelmise lapse ootust või vastsündinu aega jäädvustades ja nüüd oleme sealmaal, et esimesed lapsed on kasvanud suureks õeks/vennaks! Ülilahe!

Eile aga näigin siis üht pisikest beebipoissi. Täielik dejavu! Jah, muidugi on nad omal moel erinevad, aga minu meelest ka nii väga sarnased. Ja ilmselgelt oli vaja ka uuest beebist teha samasugune pilt, nagu tema õekesest omal ajal.

fotograaf_parnus_vastsundinu_pildistamine_fotostuudio

Siin õekese pildiga kõrvuti:

fotograaf_parnus_vastsundinu_pildistamine_fotostuudio_1

Eks siis millalgi kindlasti ka rohkem pilte!

Kusjuures, sellest ei olegi siin enne juttu olnud, et Saskia sai tegelikult omale nime tookord Facebookis jagatud pildi abil! Tuli päris mitu kommentaari tema erakordse sasipea kohta, nii et algselt plaanitud nimi läks hoopistükis vahetamisele!
Ja nüüd võib julgesti jagada emotsioone ka vennakese pildi all, ehk tuleb sealtki mõni äge nimeidee. Mul on nimelt pisut siseinfot, et nime osas on igasugused mõtted oodatud!

 

Igaljuhul on äärmiselt tore selliseid vahvaid elamusi koguda, see toob vaid rõõmu!

Aitäh Teile Janika ja Vardo! Palju-palju õnne, jõudu ja rõõmu! Teil on nii tore pere! Uute kohtumisteni!

This entry was posted in Pere pildistamine, Stuudios, Vastsündinud.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.