Vastsündinu pildistamine – fotograaf Pärnus

Vahepealne aeg on läinud nii, et ei saa arugi. Alles oli meil külm, pime ja lumeta talv, kui nüüd aga kalendrit täidan ja toimetusi-plaane ritta sean, siis olen otsapidi juba suures suves. Nii et tõsi- aeg lendab imekiiresti. Ja tundub, et tõepõhi on all ka sellel, et mida aasta edasi, seda nobedamalt need nädalad-kuud-aastad mööduvad.
Igaljuhul, katkestame blogi vaikuse ühe superarmsa beebipoisi piltidega. Tänaseks on selle postituse staar juba kindlasti kõvasti kosunud ja olen päris kindel, et toob oma perele igapäevaselt palju rõõmu!

See vastsündinu aeg on nii lühike ja kordumatu, nii et mul on suur au, kui saan Teile sellest perioodist mälestusi luua!

PS, ilmselgelt täna Robert oma issi peopesadesse sel moel ei mahu :)

Laura_Toomesoo_fotograaf_parnus_beebipildid_vastsundinu_pildistamine_.jpgLaura_Toomesoo_fotograaf_parnus_beebipildid_vastsundinu_pildistamine_-2.jpgLaura_Toomesoo_fotograaf_parnus_beebipildid_vastsundinu_pildistamine_-3.jpgLaura_Toomesoo_fotograaf_parnus_beebipildid_vastsundinu_pildistamine_-4-1.jpgLaura_Toomesoo_fotograaf_parnus_beebipildid_vastsundinu_pildistamine_-5.jpgLaura_Toomesoo_fotograaf_parnus_beebipildid_vastsundinu_pildistamine_-6.jpgLaura_Toomesoo_fotograaf_parnus_beebipildid_vastsundinu_pildistamine_-10.jpgLaura_Toomesoo_fotograaf_parnus_beebipildid_vastsundinu_pildistamine_-9.jpg

***

Kui olete lähikuudel perelisa ootamas ja soovite oma uhiuue pereliikmega pildistama tulla, siis on juba nüüd õige aeg sellest teada anda, jagan meeleldi lähemat infot!

  Teie nimi

  Teie e-mail

  Telefoni number

  Vali huvi pakkuv pakett
  LapseootusVastsündinuPortreePereMuu - kirjeldan teate sisus

  Teate sisu:
  Jagage mõne sõnaga oma mõtteid ja ootusi, et saaksin Teie soovidele vastavat infot saata!
  Lapseootuse ja vastsündinu pildistamise soovi korral palun märkige ka beebi sünnitähtaeg.

  This entry was posted in Lapsed, Vastsündinud and tagged , , , , , .

  Post a Comment

  You must be logged in to post a comment.