Vastsündinu pildistamine- fotograaf Pärnus

Alanud aasta on minuni juba praeguseks toonud päris palju vastsündinud beebisid. Ja tänaseks suisa 3 paari kaksikuid :) Tundub omalegi täitsa uskumatu!

Ühel päeval mõtlesin, et loen kokku, palju neid kõige tillukesemaid olen kokku pildistanud. Ja just tänases postituses olevad kaksikutest õeke ja vennake olid minu 50. ja 51. beebideks :)
Loendades valisingi just vastsündinu “mõõtu” uued inimesed. Suuremaid beebisid ikka ka kohanud, aga mind ennast huvitas just vastsündinute number.

Kuna tänaseks olen oma pildistamise fookust natuke filtreerinud. Jätnud enda jaoks alles sellised suunad, mis mulle omale kõige südamelähedasemateks, millega tunnen end hästi ja mida soovin veel paremini tegema õppida. Nii et jään põnevusega ootama, millal täitub järgmine uhkelt ümmargune number.
See on nii soe ja tunnustav tunne, kui värsked vanemad oma kõige tähtsama nendeks tundideks minu kätte usaldavad. Ja annan endast igal korral parima, et tänutäheks pere jaoks imelised mälestused jäädvustada!

Nüüd aga tänaste piltide juurde :)
Minu tõeliselt siiras austus sellele perele! Palju-palju õnne, rõõmu ning jõudu Teie tegemistesse ja päevadesse! Ilmselt selle ema päevad on naeru ja krutskeid täis, sest kui kodus ees ootamas selline uhke just suureks vennaks kasvanud pisikene särasilm, kes ilmselt üksindagi kogu ema tähelepanu suudaks omastada, siis nüüd kahe pisikese pesamuna saabudes on ilmselt käed jalad tegemistega üpriski hõivatud! No ja ilmselgelt süda uhkusest ja rõõmust pungil :)

fotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9091-2.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9093.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9102.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9118-2.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9120.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9125-3.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9137-3.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9156.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9160.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9173.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9177.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9189.jpgfotograaf-pärnus-beebipildid-vastsündinu-pildistamine-laura-toomesooIMG_9267.jpg

***
Kui soovid ka oma peatselt saabuva pereliikme pildile püüda, siis olen äärmiselt rõõmus, kui sellest võimalikult aegsasti teada annad :)

  Teie nimi

  Teie e-mail

  Telefoni number

  Vali huvi pakkuv pakett
  LapseootusVastsündinuPortreePereMuu - kirjeldan teate sisus

  Teate sisu:
  Jagage mõne sõnaga oma mõtteid ja ootusi, et saaksin Teie soovidele vastavat infot saata!
  Lapseootuse ja vastsündinu pildistamise soovi korral palun märkige ka beebi sünnitähtaeg.

  This entry was posted in Vastsündinud and tagged , , , , , , , , , .