Vastsündinu pildistamine ( koolituse ootel) – fotograaf Pärnus

Ei tea kas asi on kevades ( kõik tärkab- ka uued elud sünnivad) või milleski muus, igaljuhul on mul suur rõõm olnud viimasel ajal kohtuda nii paljude uute beebidega!
Nii mõnigi neist on olnud uus tutvus, aga hästi südantsoojendav on olnud ka fakt, et paljude peredega olen kohtunud juba nende Teise beebi ootuse ja sündimisega seoses. Tõesti, see on suur au!

Olen sellest mõnelgi korral enne rääkinud, et vastsündinute pildistamine on minu suur kirg. Õpin iga beebiga jälle midagi uut juurde, iga uus pildistamine rikastab kogemuste pagasit. Otsin ka erinevaid võimalusi muul moel teadmiste täiendamiseks ning juba see nädal viib mind ühe suure-suure sammu võrra edasi saada jälle pisut targemaks!

Neljapäeva varahommikul võtame koos kahe armsa kolleegiga ette tee Iirimaale, kus saame õppida uusi teadmisi kahe ülivõrdes suurepärase fotograafi käe all. Üldiselt toimub Euroopas harva selliseid workshop‘e. Nii et põnevus on meeletu! Koolitajateks on fotograafid kaugelt Ameerikast: Nicole Smith ja Amy McDaniel-Auburn. Nende fotod on imelised! Jälgin suure huviga eelmainitute vastsündinute galeriisid. Ja nüüd õnnestub mul oma kaameraga nende kõrval olla ja teadmisi omandada, super! Ilmselgelt tuleb sellest veel ka juttu!

Interneti võimaluste kohta ma ette ei oska arvata, aga kui vähegi õnnestub, siis ilmselt Instagram‘is püüan pisut ka meie reisist väikeseid noppeid jagada!

Ja kui Teie pere ootab järgmiste kuude jooksul lisa ning olete mõelnud ka oma kullateraga pildistama tulla, siis ma väga ootan sellest infot juba varem!
Minu töönädalatesse mahub ainult teatud hulk pildistamisi, nii et tagada Teie jaoks aeg, aitab tohutult, kui eelnev broneering juba ootuse ajal teha.
Vastsündinu pildistamise kohta infot leiab SIIT postitusest.

Lõpetuseks lisan aga mõnigad nopped viimastest beebidest. Nad on ikka üliarmsad! Igaüks neist omal moel eriline ja ainukordne!

 

IMG_2365.pngIMG_0222_mv.pngIMG_4419_sv.pngIMG_3964_mv_sv.pngIMG_2424sv.pngMathildesv.pngIMG_0117_mv.png

Nagu eelnevalt öeldud, siis pildistamise soovi korral ( hetkel kirjutan kalendrisse sünnitähtaegu juuni-oktoober) ootan Teie märguannet juba nüüd!
Päikeselist (peaaegu) suve jätku!

  Teie nimi

  Teie e-mail

  Telefoni number

  Pakett
  Vastsündinu

  Lisateenused - märgi, kui oled huvitatud
  Fotojumestus ( hind 30€)Fotojumestus + kerge soeng ( hind 40-45€)Ei soovi

  Beebi sünnitähtaeg (kuupäev/kuu/aasta)

  Teate sisu:

   

  This entry was posted in Vastsündinud.

  Post a Comment

  You must be logged in to post a comment.