Vastsündinu pildistamine – Sofia – fotograaf Pärnus

Ikka ja jälle saab mulle osaks see superlahe kogemus näha pisikest maailmaimet peale seda, kui Tema ootus on juba pildile jäädvustatud! See on tõesti armas kogemus :)
Sel korral rõõmu toojaks väikene Sofia. Nii et ikka ja endiselt olen tänulik, et oma uhiuued pereliikmed pildistama toote!

Imelisi rõõmurikkaid päevi Teile!

pildistamine_fotograaf_parnus_vastsundinu_beebipildid_laura_toomesoo_-2.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_vastsundinu_beebipildid_laura_toomesoo_.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_vastsundinu_beebipildid_laura_toomesoo_-3.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_vastsundinu_beebipildid_laura_toomesoo_-4.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_vastsundinu_beebipildid_laura_toomesoo_-5.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_vastsundinu_beebipildid_laura_toomesoo_-6.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_vastsundinu_beebipildid_laura_toomesoo_-7.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_vastsundinu_beebipildid_laura_toomesoo_-8.jpgpildistamine_fotograaf_parnus_vastsundinu_beebipildid_laura_toomesoo_-9.jpgIMG_2001.jpg

***

Märtsis ja aprillis sündivate beebide pildistamiseks saab veel eelbroneeringuid teha. Lisainfot jagan meeleldi, kui endast märku annate :)

  Teie nimi

  Teie e-mail

  Telefoni number

  Vali huvi pakkuv pakett
  LapseootusVastsündinuPortreePereMuu - kirjeldan teate sisus

  Teate sisu:
  Jagage mõne sõnaga oma mõtteid ja ootusi, et saaksin Teie soovidele vastavat infot saata!
  Lapseootuse ja vastsündinu pildistamise soovi korral palun märkige ka beebi sünnitähtaeg.

  This entry was posted in Pere pildistamine, Stuudios, Vastsündinud and tagged , , , , , , .

  Post a Comment

  You must be logged in to post a comment.