Vastsündunu pildistamine – fotograaf Pärnus

Meil siin Pärnus on täna tõeliselt sügisene ilm. Kuigi kalendri järgi peaks olema justkui talv, siis lumest pole jälgegi – vihma ainult kallab ja tuul möllab. Ehk teeb olemise natuke pehmemaks kui ette võtta üks soe vastsündinu galerii :)
Aitäh Teile Kristi ja Tauno, et oma imearmsa vastsündinud beebitüdruku pildile tõite! Nora Mia on tõeline südametemurdja!

Palju õnne ja rüümu Teie päevadesse ja uute lõbusate kohtumisteni!

vastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-2.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-3.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-4 2.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-6.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-7.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-8.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-9.jpgvastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo_-10.jpg001_vastsundinu_pildistamine_fotograaf_parnus_beebipildid_laura_toomesoo.jpg

***
Kui soovite oma uhituue pereliikme pildistama tuua, siis tasuks ühendust võtta juba ootuse ajal! Olete oodatud!

  Teie nimi

  Teie e-mail

  Telefoni number

  Vali huvi pakkuv pakett
  LapseootusVastsündinuPortreePereMuu - kirjeldan teate sisus

  Teate sisu:
  Jagage mõne sõnaga oma mõtteid ja ootusi, et saaksin Teie soovidele vastavat infot saata!
  Lapseootuse ja vastsündinu pildistamise soovi korral palun märkige ka beebi sünnitähtaeg.

  This entry was posted in Vastsündinud.

  Post a Comment

  You must be logged in to post a comment.