Evelin perega – fotograaf Pärnus

Eveliniga kohtusime esimest korda siis, kui tänastel piltidel särav pisipoiss alles kõhus oli. Peale seda korda on meil koos kaameraga mõned korrad veel õnnestunud trehvata ning möödunud suvi tõi selle toreda pere taaskord pildile. Superlahedad on kõik sellised taaskohtumised! Aitäh!
Tänaseks on aga oodatud pesamuna juba pere juurde jõudnud, nii et siinkohal minu poolt palavad õnnesoovid Teile sinna kaugele!
Uute kohtumisteni :)
Soengu ja jumestusega aitas Ana Ferrum

fotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_001.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_002.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_003 2.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_006.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_007.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_008.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_016 2.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_009.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_010 2.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_012.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_013.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_014.jpgfotograaf_parnus_beebiootus_laura_toomesoo_015.jpg
This entry was posted in Jumestus: Ana Ferrum Make-up Artist, Pere pildistamine, Väljas and tagged , , , , , , , , .