Vastsündinud beebide pildistamine Pärnus 2023

Tere,
Mina olen Laura, vastsündinud beebide fotograaf Pärnus.
Pildistan neid kõige uuemaid tillukesi inimesi sooja südame, pühendumise ja rõõmsa meelega, et luua teile mälestuseks kõige ilusamad hetked teie värskest pereliikmest.

Järgnev info on üsna pikk, kuid vastsündinu sessioon ongi üks olulisemaid asju ja siinkohal tulebki põhjalik olla.
See ajaaken teie pisikese beebi elus on nii lühike. Seda sessiooni saab teha vaid korra elus, seega omalt poolt jagan võimalikult palju infot, et oma otsuse rahuliku ja kindla südamega teha saaksite.

Nii õrn ja habras, samas nii enesekindel ja elujõudu täis. Südamest armastatud uus inimene. Kasutan kõiki oma teadmisi ja kogemusi, et teile need esimesed mälestused jäädvustada ning teen seda panustades kogu oma hingega!

Soovin, et teile jääksid imelised hetked, armsad meenutused ja hindamatud mälestused!
Olen äärmiselt rõõmus iga uue kohtumise üle ja tänan südamest kõiki lapsevanemaid, kes oma kõige kalleima vara nendeks hetkedeks minu fotosilma ette usaldanud või seda tulevikus otsustavad teha.

Vastsündinute pildistamisega sain esimese kogemuse kohe oma fotograafi teekonna alguses
aastal 2012. Sel suvel täitub sellest juba 11 aastat! Vastsündinute pildistamine on minu suur kirg, loodan väga, et oma piltidega seda ka edasi anda suudan.
Olen aja jooksul fotograafina palju teadmisi kognud ning end omajagu koolitanud, kuid saan tõdeda, nagu ilmselt ka teistes valdkondades, et läbi praktika õpib kõige paremini.

Iga pildistamas käinud beebi on andnud juurde uusi nippe, õppetunde ja erakordselt rohkelt positiivset elamust.
Kõige soojema südamega õpin ka jätkuvalt edasi, et teie pere uusimast liikmest teile imelisi jäädvustusi talletada!
Tänaseks olen pildistanud ilmselt üle 500 pisikese beebi, seega julgen öelda, et kogemust on omajagu. Nii mõnigi pere on mind sessiooni järel “beebilausujaks” kutsunud :)

See on uskumatu, kui kiirelt need väiksekesed esimestel elunädalatel kasvavad!
Nii et mul on tõeliselt hea meel jäädvustada värsketele vanematele neid hindamatuid mälestusi
ajast, mil nende tilluke silmatera neile peopesadesse mahtus.
Hingan sessioonil teie beebi rütmis ja annan enda parima, et nii Tema, kui ka teie jaoks oleks
kogu ettevõtmine meeldiv mälestus!
Kui olete minu galeriisid sirvides tundnud, et ka teie saabuvast pereliikmest võiks sellisel kujul
meenutusi talletada, siis olete väga oodatud!

Hubane ja helge fotostuudio asub Pärnu kesklinnas.Olen aegade jooksul teinud nii mõnedki muudatused ja ümberkorraldused, seega on kõiksessiooniks vajalik kohapeal olemas – hoolikalt valitud kangad, pehmed mütsid, püksid, peapaelad jms.

Pildistamise tarvis on üks suurem ruum, selle kõrval aga pere jaoks mugav puhkenurk, kus on mõnus lõõgastuda seni, kuniks teie beebiga stuudio poolel toimetan.
Kuna stuudio on vastsündinu pildistamise jaoks üsna soojaks aetud ( ikka selleks, et teie uhiuus beebi end pildistamise ajal võimalikult mugavasti tunneks), soovitan Teil kaasa võtta õhemad vahetusriided, nii et hakka liiga palav.
Samuti võib kaasa võtta väikese kehakinnituse. Imetaval emal on kindlasti kiirem ainevahetus
ja kuna sessiooni kestvust ei saa päris täpselt kunagi ette ennustada, siis on hea, kui väike amps vahepeal võtta on!

KVALITEET JA KOMPETENTSUS
Vastsündinu fotograafi valimise juures on kindlasti oluliseks kriteeriumiks fotograafi kompetentsus ja töö kvaliteet. Veel tähtsam on aga kogemus ja sessiooni turvalisus. See õrn ja uhiuus beebi on küll tugev ja vapper ning valmis alustama elu teie kõrval, aga pildistamisel tuleb jälgida, et kogu sündmus Tema jaoks 200% ohutu oleks.

See tähendab teadmisi vastsündinute pildistamisest, kuidas sättida beebit nii, et Tal on mugav ja turvaline, samas aga toob esile kõik need detailid, mis rõhutavad seda, kui tilluke Ta siiski uude maailma tulles on!


STIIL JA VISIOON
Oluline on ka meie ühine meel piltide stiili puhul. Kuna olete juba minuni jõudnud, siis usun, et minu käekiri ja nägemus vastsündinute jäädvustamisest on Teile meeltmööda.
Kasutan pildistamisel peamiselt naturaalseid ja pehmeid toone, et valmiksid soojad fotod teie uuest pereliikmest, mis hiljem imeliste trükiste näol teie kodu kaunistada võiksid.
Sessioonil kasutatavad aksessuaarid on hoolikalt valitud just beebide eripärasid arvestades.
Erinevad aksessuaarid on stabiilsed ja turvalised, kudumid ja kangad on pehmed ning õrnad – kõik ikka selleks, et Teie beebi tunneks end hästi!

Minu poolt pakutavad beebipildistamise paketid on järgmised:

*** Esimesed neli varianti on stuudio sessioonid, aga kuna aegajalt soovitakse neid esimesi hetki jäädvustada ka kodustes tingimustes, siis selleks on samuti võimalus.
Kodusessiooni puhul on aga eelduseks hea loomulik valgus. Paraku kipub meil aga üsna pime olema. Jah, silmale võib ju valgust jaguda, kuid pildistamiseks on seda sageli vähe. Kuid suured aknad, heledad toonid, palju avarust loovad pisut paremad eeldused koduse sessiooni õnnestumiseks.

*** Sessioonist valminud fotofailid annan üle digitaalsel kujul allalaetavate galeriidena, kus on failid nii täismõõdulisena suuremate väljaprintide jaoks, kui ka veebimõõdus.Igas paketis on kingituseks ka kindel hulk kvaliteetseid 10x15cm mõõdus paberpilte.Teie galerii sisaldab ka fotofailidest ka must-valgeid variante.
Lisafaile on soovikorral võimalik juurde valida, hind 15€/tk

*** Fotosessioonide päevad on teisipäev, kolmapäev, neljapäev, beebipildistamisi alustan alati hommikul.
*** Enne broneeringu kinnitamist palun tutvuge minu tööde, stiili ja hinnakirjaga.
*** Teie sessioonil valminud fotod on mõeldud isiklikuks kasutamiseks.
*** Fotosessioonid toimuvad Pärnus
*** Ilusad Hetked OÜ jätab endale õiguse fotosessioonide hindu muuta (hinnamuutused ei mõjuta juba broneeritud fotosessioone).

Esmane info peaks nüüd jagatud olema. Hea oleks, kui annate vastsündinu sessioonist huvi tundmise korral endast kuu-paar vaherm märku. Saan enne teie suuremat elukorralduse muutust veel detaile jagada nind räägime ka läbi, kuidas toimida, et õigel ajal teie jaoks olemas olla saaksin.

Fotosessiooni broneerimiseks andke endast KONTAKTIVORMI kaudu märku. Vastan esimesel võimalusel tööpäeviti 48h jooksul. On aga olukordi, kus tehnika alt vedanud, seega kui mingil põhjusel vastust ootama jääte, siis helistage kasvõi igaksjuhuks üle: +372 5150 390

Suur tänu, et leidsite aja pakutav üle vaadata! Kui tekib mistahes küsimusi, andke julgesti teada, vastan meeleldi!
Ootan huviga meie kohtumist, et jäädvustada Teie Elu Ilusad Hetked!

Laura