Soovitused enne pildistama tulemist

Oled broneerinud fotosessiooni, mis nüüd edasi ette võtta?

Enamasti suhtleme kindlasti enne pildistamist üle, jagan omalt poolt soovitusi ja vastan tekkinud küsimustele.  Kuid püüan siia üles panna ka üldised punktid, millele hea tähelepanu pöörata oleks.

Kohale oleks hea jõuda 10minutit enne sessiooni algust, et rahulikult vaadata üle veel riietus, soengut sättida ja sisse sulanduda.
Kui on mõtteis kindlad pildi-ideed, võib neist alati rääkida, püüan ootused võimalikult hästi täita!

Riietuse osas on heaks valikuks omavahel harmoneeruvad värvitoonid. Jälgida eriti juhul, kui olete tulemas mitmekesi. Värvitooni osas piirangud puuduvad, sobib hästi nii punane kui valge, türkiissinine või kollane. Absoluutselt hea valik on see, mis on Sinu värv ja milles end hästi tunned.  Kirgas, pastelne- vali just see, mis tuju rõõmsaks teeb! Ka igasugused triibud mõjuvad lõbusalt, peaasi, et endal seljas mugav! Alati annab hea kombinatsiooni ka valge pluus, teksad ja paljad varbad!

PS, beebiootuse puhul tasub suuri mustreid vältida ( va triibud, see töötab ka sel puhul), ühevärviline riietus toob kasvanud kõhu kenasti esile!

Soovitan kaasa võtta rohkem rõivaid, saame kohapeal üheskoos lahendusi leida!

Naisterahvastel soovitan soojalt mõelda ka jumestusele ning soengule. Pildil soovitakse ju enamasti ikka näha end suurepärasena, seda aitab kindlasti saavutada proffessionaalne meik! Õigesti rõhutatud kontuurid, heledamad paigad, piisavalt tugev silmameik, säravad huuled… Absoluutselt iga naine on kaunis, aga rõhutada võib seda ilu alati! Nii stuudio- kui ka naturaalne valgus mõjuvad fotol hoopis teistsuguselt, seega ei paista Sa hiljem pildil enam päris selline välja, kui enne peeglist vaadates. Väiksed nahavead, ebaühtlused, tumedad silmaalused- seda kõike annab korrigeerida, et Sa säraksid veelgi enam! Isegi naisterahvaid, kes muidu end üldse ei meigi, julgustan siiski jumestaja teenust kasutama, usun, et pettuma ei pea keegi! Jagan lahkelt oma jumestaja kontakti, küsi julgelt!

Maniküür, pediküür- tasub samuti meeles pidada. Vältimaks hiljem olukorda, et tunnete end ebamugavalt, kui kohapeal meenub, et eelmine küünelakk oleks juba ammu vahetust pidanud saama.

Kui olete ehete kandja, siis neidki võib kaasa võtta varuga, iga väike lisadetail lisab tulemusele omamoodi nüansi juurde, kasutagem julgelt! Traditsiooniliste kaela-, käe- ja kõrva ehete kõrval võib pilgu heita ka põnevatele juustekaunistustele!

Sulle on tähtis muusika? Armastad raamatuid? Sinu suureks kireks on sukeldumine? Poks? Alati võib oma hobiga seonduvaid aksessuaare kaasa võtta, saab pildid isiklikumaks, rääkima midagi, mis on nii Sinulik!

Lastega pildistama tulles tasub ühes haarata mõni tema tähtis lelu, raamat, kaisukaru. Midagi, mis oleks turvalisust pakkumas, kui äkki uus keskond ja mitte tuttav nägu ühtäkki fotokaameraga liialt lähedale satub. Mitte vähemtähtis pole ka see, et valida pildistamiseks aeg, kui laps on puhanud ja rõõmus. Liigselt tegevusi ja emotsioone ei maksa samale päevale sättida, hiljem võib olla keerukas tal taas järgmises uues olukorras iseendaks jääda.

Beebootuse sessiooni puhul võib pildile sättida ka mõne eseme, mis saabuvat väikest inimest juba kodus ootamas. Tore on neid samu detaile siis hiljem vastsündinu pildistamise juures kasutada. Kui kõhupiltidel on soov end veidike rohkem paljastada, siis on kasuks, kui seljas ei ole soonivaid riideid, mis nahale jäljed jätavad.

Sama tasub mõelda ka poolakti/akti piltide puhul. Ehk siis tulla riietuses, mis oleks võimalikult pehme ja ilma pingul olevate õmbluste- kummide- vöödeta.

Mis iganes mõtteid või küsimusi peaks pildistamist oodates veel tekkima, siis hea meelega kuulan Teid, vastan ja leiame koos parimad lahendused!

 

Rõõmsa kohtumiseni!

Laura