Fotosessioonid Pärnus 2023

Mina olen Laura ja töötan fotograafina Pärnus.
Sooja südame ja heade emotsioonidega jäädvustan kõige suurima heameelega lapseootuse-, vastsündinu- ja portreesessioone.

Kui ma oma teekonda fotograafina alustasin, siis pildistasin enamjaolt kõike ja kõiki.
Mida aga aeg edasi, siis tekkisid vaikselt valdkonnad, mis mind eriliselt tõmbasid. Samm haaval liikusin oma kutsumuse suunas ning tänaseks pildistan peamiselt beebiootuseid ja tillukesi äsja sündinud beebisid.
Kuna aga need väikesed vastsündinud kasvavad imekiiresti, siis satun ikka ja jälle ka toredaid perepilte tegema.

Tänaseks olen läbinud mitmeid erialaseid koolitusi, sellegi poolest on alati midagi, mis täiendamist vajab. Nii et õppimise ja enesearendamisega tegelen endiselt – Ikka selleks, et teie jaoks jätkuvalt kvaliteetseid mälestusi luua!
Mul on väga hea meel, et olete huvitatud pildistama tulemisest! Jagan sel teemal meeleldi lähemat infot!
Olengi järgnevalt kokku kogunud infot sessioonide kohta, seega kui plaan pildistama tulla, tasub materjal lähemalt läbi sirvida. Nii peaks saama üpriski selge pildi, mis ees ootamas! Kui tekib mistahes küsimusi, siis vastan meeleldi!
Peatse kohtumiseni!

PILDISTAMISE EEL
Enne plaanitavat pildistamist räägime läbi ka teie ootused ja soovid. Kuulan meeleldi, mis on teie jaoks oluline ja milliseid pilte ootate. Kui ilm vähegi võimaldab, pildistan meeleldi looduses, kuid alati on võimalus ka
stuudiosessiooniks. Kuna minu eesmärgiks on pakkuda just teile südamelähedasi mälestusi ja pingevabat pildistamist, siis püüan enne fotosessiooni leida võimaluse põhjalikumaks telefonikõneks.
Nii saame mõtteid vahetada ja pisut ka eelnevalt tutvust luua.


STIIL JA VISIOON
Igal fotograafil on oma käekiri ja pildistamise stiil. Kuna olete pildistamise asjus juba minuni jõudnud, siis eeldan, et olete tutvunud ka minu töödega ning minu käekiri on teile sobilik. Lapseootuse ja perepiltidega on võimalik tutvuda kodulehel olevate galeriide kaudu.
Minu lähenemine on üldiselt üsnagi minimalistlik ja inimestele fokusseeritud. Erinevaid aksessuaare püüan vältida, eelkõige pean oluliseks, et fotodelt paistaksite välja just teie.
Juhendan ja aitan alati maksimaalselt kaasa, et lõpptulemus teil südame soojaks teeks :)

ASUKOHT
Vastavalt teie eelistusele viime pildistamise läbi kas stuudios või vabas looduses. Soojemal aastaajal pildistan meeleldi alati väljas, vahvaid õuepilte saab aga ka sügisel ja talvel. Pimedal ja jahedal ajal toimuvad sessioonid peamiselt minu hubases stuudios Pärnu kesklinnas. Kui teil on aga kindlad soovid või mõtted, andke julgesti märku, leiame arutledes kindlasti sobiliku lahenduse!


RIIETUS
Et end pildistamisel hästi tunneksite, siis võiks riietus olla eelkõige mugav! Alati mõjuvad hästi ühevärvilised riided, pean siis silmas just kanga valikut. Liiga kirjud mustrid kipuvad tähelepanu liialt endale tõmbama.
Kui olete pildile tulemas mitmekesi, siis tasuks jälgida, et omavahel ka kenasti kokku sobiksite. Monokromaatilised ( ehk ühe värviperekonna) värvid sulanduvad omavahel hästi, nii et üldine mulje mõjub rahulikult.


Lapseootuse sessioonide jaoks on ootavale emale stuudios olemas ka erinevaid kleite ( võimalik kasutada ka õuesessioonidel). Huvi korral jagan võimalike valikute kohta heameelega lähemat teavet!


JUMESTUS JA SOENG
Pildistama tulles soovitan naisterahvastel kasutada ka jumestaja teenust.
Teen ise koostööd paari väga toreda meigikunstikuga, kelle kontaktid on leitavad SIIN.
Pildistamisel tuleb kindlasti kasuks proffessionaalselt tehtud meik, isegi juhul, kui Te enamjaolt jumestust ei kasuta. Samuti saab lasta sättida ka soengut, et iseendal ettevalmistused võimalikult lihtsaks teha.

Minu poolt pakutavad paketid portree, lapseootuse ja pere pildistamiseks on järgmised:

*** Fotosessioonide päevad on teisipäev, kolmapäev, neljapäev, beebipildistamisi alustan alati hommikul.
*** Enne broneeringu kinnitamist palun tutvuge minu tööde, stiili ja hinnakirjaga.
*** Teie sessioonil valminud fotod on mõeldud isiklikuks kasutamiseks.
*** Fotosessioonid toimuvad Pärnus
*** Ilusad Hetked OÜ jätab endale õiguse fotosessioonide hindu muuta (hinnamuutused ei mõjuta juba broneeritud fotosessioone).

Fotosessiooni broneerimiseks andke endast KONTAKTIVORMI kaudu märku. Vastan esimesel võimalusel tööpäeviti 48h jooksul. On aga olukordi, kus tehnika alt vedanud, seega kui mingil põhjusel vastust ootama jääte, siis helistage kasvõi igaksjuhuks üle: +372 5150 390

Suur tänu, et leidsite aja pakutav üle vaadata! Kui tekib mistahes küsimusi, andke julgesti teada, vastan meeleldi!
Ootan huviga meie kohtumist, et jäädvustada Teie Elu Ilusad Hetked!

Laura