Jumestajad

Fotosessioonile tulles tasub mõelda ka jumestaja teenuse kasutamisele.
Pärnus on omajagu tublisid jumestajaid, aga märgin siinkohal mõned, kellega peamiselt koostööd teen. Soengu seadmisel saab neilt samuti abi!
Lingin nimede alla nende Facebooki lehed, sealt kaudu saab nendega juba isiklikult ühendust võtta ja täpsemat infot ning hinnakirja uurida. Linda Vaikla ja Diana Heli teevad tööd minu stuudiole hästi ligidal, mõne minuti jalutamise kaugusel.

Linda: Make-up by Linda Vaikla
Diana: MUA Diana Heli
Diane: Make-up artist Diane Jõgis
Lisandra: Lisandra Lynekund MUA

*** Kui jumestajale vähegi sobib, siis vastsündinu sessiooni eel on võimalik jumestaja ka stuudiosse kutsuda. Sedasi saame pere hommikust aega kokku hoida! Mina saan seni beebit pildistada, kuni ema end jumestada laseb ja ideaalis on olemegi seejärel perepiltide tegemiseks valmis.
Kui jumestajale aga ajakavasse selline variant ei mahu, siis kui vähegi värske ema süda lubab, ma väga soovitaksin beebi ikkagi enne jumestusse minemist pildistamisse tuua. Loomulikult võib ülejäänud pere samuti stuudios seni oodata. Väga paljud emad on seda varianti kasutanud, et beebi sel ajal juba kaamera ees magusasti magab, kui tema samal ajal kõrval majas end jumestada laseb.
Teie beebi on seni kindlasti väga hästi hoitud!