Vastsündinu pildistamise koolitus

Minu poole on juba pikemat aega pöördutud küsimusega, kas beebipildistamise koolitusi ka teen. Jah, teen küll!
Seega on viimane aeg siia lehele sellekohane info ka üles panna!

Kui Sinu sees on suur kirg neid kõige värskemaid ja uuemaid vastsündinuid imeliselt pildile püüda ja perele mälestusi luua, siis järgnev info on Sinule!

Vastsündinu pildistamise individuaalseid koolitusi pean nii oma stuudios, kui ka Sinu stuudios.
Omalt poolt soovitan ehk isegi sellist võimalust, et esmalt põhjalik õping minu Pärnus asuvas fotostuudios ette võtta ja seejärel saame vajadusel ka Sinu stuudios lühema versiooni teha, et saaksid oma käe järgi omas ruumis asjad paika.

Mida koolitus sisaldab?
Nii teooriat, kui praktikat!
Jagan Sulle oma 12 aastase praktika vältel kogutud teadmised, et jõuaksid oma soovitud tulemuseni!
Koolituse ajamaht on u5h. Alustame teooriast, näitan ja valmistan ette stuudio selgitades miks ja mida beebi tulekuks valmis sean. Jagan võimalikult palju infot, mis ise aastate jooksul praktika käigus omandanud olen, samuti saad iga hetk küsimusi esitada, et midagi selgusetuks ei jääks.

Koolitusel pildistame ka reaalset beebit, käin läbi oma tavapärase sessiooni flow, taaskord selgitades, miks just nii toimin. Kuidas kujundan vastsündinu pildistamise, kui beebi jõuab stuudiosse magavana, mis järjekorras tegutsen siis, kui beebi on ärkvel, erinevad poosid, aksessuaarid, perepildid, fotod vanematega, õdede-vendadega.
Kindlasti saad koolituse käigus ka ise pildistada, seega kaamera tasuks kindlasti kaasa võtta.
Räägin ka stuudio- ja naturaalsest valgusest.

Kui beebi pildistatud, võtame veel aja, et eelnev läbi rääkida. Kui Sul tekkis mis tahes küsimusi, saad neile vastused!
Räägime ka peredega usalduse loomisest, nende jaoks olemas olemisest, ehk siis kõigest, mis vastsündinu pildistamise juurde kuulub.

Sind ootab koolituse järgselt ka läbimist tõendav tunnistus ning olen Sinu jaoks olemas ka hiljem, kui tekib küsimusi, kui omal käel toimetama hakkad.

Koolituse juurde kuulub ka kohapeal või veebi teel järeltöötluse koolitus, kus käin läbi punktid, kuidas kaamerasse salvestatud failist sünnib lõplik foto. Ajakulu u 1h

Vastsündinu pildistamise individuaalse koolituse hind on 650€

Kui oled koolitusest huvitatud või soovid veel täpsustavaid küsimusi esitada, saada e-kiri: laura(@) lauratoomesoo.com, vastan meeleldi!