Jõulusessioonid 2018

See on minu jaoks uus samm! Oma stuudiosse eraldi jõulunurka üles seada ei saa. Kogu mu pisike stuudio on üles ehitatud sedasi, et mahun sinna mugavasti toimetama, arvestades vastsündinu pildistamise eripärasid, siis pole siiani ka eraldi jõulusessioone pakkunud. Küsitud on selle kohta küll igal aastal, kuid nagu öeldud, siis senini pole õnnestunud sellist varianti pakkuda. 
Tänaseks on aga Pärnus olemas üks imelise jõulunurgaga fotostuudio, mida fotograafid soovikorral rentida saavad, nii et tulles vastu kõikidele toredatele klientidele, tegin minagi otsuse, et pildistan sel aastal ka jõulusessioone!

Enamasti on sessiooni vastu huvi tuntud põhjusel, et soovitakse pilti kas pere jõulukaardiks või mõneks ilusaks mälestukseks, mis lähedaste kingikotti soovitakse poetada. Loomulikult ka pere enda jaoks!  Seda arvesse võttes sai tehtud üks pisike pakett, mille tulemusel valmivadki ilusad pildid nii oma kodu fotoalbumisse, aga ka kingituseks, postkaardiks või mõneks muuks sarnaseks otstarbeks.

Pildistama olete oodatud koos oma perega, kuid soovi korral võib pildile tuua vaid lapsed. Samuti on jõulustuudios võimalik teha ka lapseootuse sessiooni või ilusaid paari pilte. Just täpselt nii, nagu Teile sobilik. Sessioonist valmib eelvaate galerii, millest saate valida oma lemmikud! Pakett sisaldab 5 täismõõdus fotofaili, kuid soovikorral on võimalik ka rohkem pilte valida. Või kui juba ette teate, et soovite rohkem pilte või pere on suurem, saab broneerida ka kaks järjestikust aega ( andke sellest kindlasti kirja saates kindlasti teada). Ja kuna ma ise olen väga käega katsutavate piltide usku, siis igast Teie valitud fotofailist tuleb kaasa ka väga kvaliteetne 10x15cm mõõdus paberpilt. Kõikidest valitud piltidest on hiljem võimalik ka erinevaid trükiseid tellida!
Jõulusessiooni hinnaks on 70€ 

Et pildid aga õigeaegselt valmis saaksid, pakun pildistamiseks ajad välja novembris. 
Praegu on veel pakkuda kaks viimast aega 25. novembriks ( nädalavahetusel on sessiooni tasu 10€ kõrgem).  Täpsemaid kellaaegu saan juba pakkuda, kui olen Teie kirja saanud! 
Ilmselt tuleb veel üks kuupäev ka juurde, aga see selgub täpsemalt uue nädala alguses. 

Aja broneerimiseks ootan Teie kirju läbi kontaktivormi, sealt leiab ka jõulusessiooni valiku, palun aga märkida ka juurde kuupäev, mis Teile pakutavatest sobilik oleks! Kontaktivormi leiab SIIT

Et aga rohkem aimu saada, millisesse jõulustuudiosse Teid ootan, käisin Tegin ka mõned pildid! Eks iga sessioon on just selle pere nägu, kes pildile tulemas, aga selline jõulumaa on sel aastal meie kasutuses, nii et olete soojalt oodatud!