Jõulusessioonid 2020

Viimastel aastatel vägagi populaarsed jõulusessioonid on taas tulemas!
Tõsi, jõuludeni on veel aega ja see päris “jõulutunne” on ilmselt veel ka tulemas, küll aga tuleks pildistamisele mõelda juba praegu.
Pean arvestama ka hilisema järeltöötlusega ja et kõikide armsate perede pildid aegsasti enne jõule valmis saaksid, on november just hea kuu, millal selline pildistamine ära teha!

Enamasti ongi sessiooni vastu huvi tuntud põhjusel, et soovitakse pilti kas pere jõulukaardiks või mõneks ilusaks mälestukseks, mis lähedaste kingikotti poetada. Loomulikult ka pere enda mälestuste jaoks!  Seda arvesse võttes ongi aeg käiku lasta “Jõulu-mini” pakett, mille tulemusel valmivadki ilusad pildid nii oma kodu fotoalbumisse, aga ka kingituseks, postkaardiks või mõneks muuks sarnaseks otstarbeks.

Pildistama olete oodatud koos oma perega, kuid soovi korral võib pildile tuua vaid lapsed. Samuti on jõulustuudios võimalik teha ka lapseootuse sessiooni või ilusaid paari/portree pilte. Just täpselt nii, nagu Teile sobilik.

Sessioonist valmib eelvaate galerii, millest saate valida oma lemmikud! Pakett sisaldab 5 täismõõdus fotofaili, kuid soovikorral on võimalik ka hiljem pilte juurde valida. Või kui juba ette teate, et soovite rohkem pilte või pere on suurem, saab broneerida ka kaks järjestikust aega ( andke sellest kirja saates kindlasti teada).

Kuna ma ise olen väga käega katsutavate piltide usku, siis igast Teie valitud fotofailist tuleb kaasa ka kvaliteetne 10x15cm mõõdus paberpilt. Kõikidest valitud piltidest on hiljem võimalik ka erinevaid trükiseid tellida!
Jõulusessiooni hinnaks on 85€ 
Pildistamiseks saan pakkuda aega:

15. november, pühapäev, päevasel ajal
17. november, teisipäev, ennelõunasel ajal
19. november, neljapäev, õhtupoolikul
13. detsember, pühapäev, päevasel ajal

** Minisessioonide ajad on praeguseks kõik täitunud. Kui soovite aga jõulustuudiosse pildistama minna, andke teada, loodetavasti leiame mingi lahenduse! **

Kõnealused sessioonid toimuvad selle tarvis renditud hubases stuudios, kus on sel aastal valmis seatud neli erinevat nurgakest!
Kuna minisessioonid on piiratud ajaga, siis saate pildistamiseks valida ühe oma lemmiku nurga: hall, valge, sinine või pruun.
Kui soovite pilte kahes nurgas, tuleks broneerida kaks järjestikust aega.
Aja broneerimiseks ootan Teie kirju läbi kontaktivormi, sealt leiab ka jõulusessiooni valiku, palun aga märkida ka juurde kuupäev, mis Teile pakutavatest sobilik oleks! Kontaktivormi leiab SIIT

Kui teil pole vajadust pilte just enne pühi kätte saada, küll aga meeldiks seal stuudios pildistada, siis võime päris jõulukuul seal ka tavasessioone teha!

Et aga rohkem aimu saada, millisesse jõulustuudiosse Teid ootan, käisin Tegin ka mõned pildid! Eks iga sessioon on just selle pere nägu, kes pildile tulemas, aga selline jõulumaa on sel aastal meie kasutuses, nii et olete soojalt oodatud!