Jõulustuudio 2021

Sel aastal pildistan jõulusessioone oma stuudios, Pärnu kesklinnas!
Tõsi, jõuludeni on veel aega ja see päris “jõulutunne” on ilmselt veel ka tulemas, aga fotosessioonide aeg on siiski juba käes!
Tuleb arvestada ka hilisema järeltöötlusega ja teie pildid aegsasti enne jõule valmis saaksid, on praegu mõistlik see ettevõtmine ära realiseerida!

Jõulusessiooni pilte kasutatakse tihtipeale kas pere jõulukaardiks või mõneks ilusaks mälestukseks, mis lähedaste kingikotti poetada. Kuid kindlasti ka pere enda mälestuste jaoks!  Seda arvesse võttes ongi aeg käiku lasta “Jõulu-mini” pakett, mille tulemusel valmivad ilusad pildid nii oma kodu fotoalbumisse, aga ka kingituseks, postkaardiks või mõneks muuks sarnaseks otstarbeks.

Fotosessioonist valmib eelvaate galerii, millest saate oma lemmikud valida. Piltide arv sõltub paketist, mille omale valite, variantidega on võimalik tutvuda SIIN lingil. Kõige populaarsem pakett jõulusessioonideks on 10 pildiga pakett hinnaga 130€
Pildistamiseks saan pakkuda aegasid nädala sees, kõige hiliseim kellaaeg on 16.15.

NB, jõulunurkades saab praeguse seisuga pildistada kuni aasta lõpuni ( pühade nädalal on stuudio suletud), kui aga soovite valmis pilte kätte saada enne jõule, siis tuleks sessioonile jõuda hiljemalt 8.detsembril.
Kui soovite jõulusessioonile tulla, saadke endast märguanne läbi kontaktivormi, mille leiab SIIT

Ja siit ka veidi pildimaterjali!
Valikus helge ja hubane “Valge”, pehme ja soe “Pruun” ja luksuslik ning sügav “Roheline”


Olete soojalt oodatud!